صفحه اصلي > خدمات الکترونیکی > درخواست عضویت 
 

 

راهنماي عضويت الكترونيكي در سازمان نظام مهندسي

 

قبل از اقدام به درخواست عضويت در سازمان نظام مهندسي ساختمان خراسان رضوي خواهشمند است مدارك زير را تهيه فرماييد : فايل اسكن شده مدارك فردي شامل

  • شناسنامه
  •  كارت ملي
  •  عكس (حتي الامكان اسكن عكس رنگي باشد )
  •  امضاء متقاضي
  • مدارك تحصيلي (كارداني ، كارشناسي و بالاتر )

 كه به صورت خوانا و حداكثر حجم 200كيلو بايت اسكن شده باشد .(فايلهاي مزبور مناسب است كه با پسوند  JPGارسال گردد )

عضويت در سازمان نظام مهندسي ساختمان در 7 رشته ساختماني معماري-شهرسازي-عمران-مكانيك-برق-نقشه برداري-ترافيك صورت مي پذيرد. 

 

لطفا جهت انجام مراحل عضویت حتما فایل راهنمای ورود به سامانه را مطالعه نمایید.

 

توجه :

1- در حین تکمیل اطلاعات اوليه فردي در قسمت نام شهر، شهري كه در آن متقاضي عضويت در سازمان نظام مهندسي ساختمان استان ساكن ميباشد به عنوان نمایندگی حتما انتخاب گردد . 

2- جهت تغيير كلمه عبور خود مي توانيد پس از ورود به سامانه به قسمت امكانات مراجعه و نسبت به تغيير كلمه عبور خود اقدام فرماييد.

3متقاضيان عضويت در سازمان نظام مهندسي ساختمان استان در صورتيكه مدارك تحصيلي ايشان به صورت ناپيوسته مي باشد اعم از كارشناسي ناپيوسته و يا كارشناسي ارشد ناپيوسته ، حتما مي بايست نسبت به ارسال مدارك مقاطع تحصيلي پايين تر خود اقدام نمايند.

4- لازم به ذکر است در فرم ثبت نام ، پرداخت از طریق اینترنت نیز قابل انجام می باشد(از پرداخت هرگونه وجه نقدي و تهيه فيش بانكي در خصوص پرداخت عضويت خودداري فرماييد)

5- متقاضيان محترمي كه در ابتداي ثبت نام محل سكونت شهر خود را به غير از مشهد انتخاب نموده اند جهت تطبيق اصل مدارك مي بايست به دفتر نمايندگي سازمان در همان شهرستان مراجعه نمايند .

6- در هر مرحله از ثبت نام و يا چه بعد از آن در صورتيكه مشخص گردد فرد متقاضي عضويت در سازمان نظام مهندسي ساختمان استان خراسان رضوي ساكن آن شهر نمي باشد فرايند عضويت وي متوقف و باطل ميگردد .

7- تضمين صحت اطلاعات وارد شده بعهده شخص متقاضي بوده و نيز مسئوليت هر گونه اشتباه در ورود اطلاعات بعهده ايشان ميباشد و در هر مرحله اي كه مشخص گردد اطلاعات ثبت شده در سامانه اشتباه مي باشد عضويت فرد باطل و طبق مقررات اقدام ميگردد .

8- اگر از طريق كافي‌نت اقدام به ثبت‌نام مي‌نماييد، تأكيد مي‌شود كه تمامي مراحل ورود اطلاعات ثبت‌نامي را شخصاً انجام دهيد و يا بر انجام امور مربوط، در كافي‌نت نظارت مستقيم داشته باشيدبا توجه به ورود اطلاعات ثبت‌نامي توسط متصديان كافي‌نت‌ها، متأسفانه اطلاعات معمولاً با اشتباهاتي در تقاضانامه درج مي گردد،كه مسئوليت هرگونه خطا در اين مورد متوجه شخص متقاضی است و سازمان نظام مهندسی ساختمان استان به هيچ وجه امكان اصلاح اشتباهات مذكور را نداشته و هيچگونه عذري پذيرفته نخواهد شد.

9- توجه گردد كه كليه مدارك ارسالي مي بايست خوانا باشد در غير اينصورت درخواست شما برگشت داده ميشود


 

(( جهت استفاده از سامانه از مرورگر فايرفاكس استفاده شود))(دانلود مرورگر فايرفاكس)

 

***توجه مهم جهت پيگيري پرداختهاي ناموفق***

چنانچه پس ازوارد كردن اطلاعات كارت خريد به هر علتي فرآيند خريد قطع شد و مبلغ خريد از حساب كسر و رسيد خريد دريافت نگرديد در اولين گام گزارش خريدهاي گذشته را بررسي فرماييد، در صورت كسر مبلغ خريد و نبودن اطلاعات خريد در گزارش خريدهاي گذشته، حداكثر بمدت 24 ساعت جهت برگشت مبلغ كسر شده از طريق سيستم بانكي منتظربوده و چنانچه پس از سپري شدن اين مدت مبلغ كسر شده برگشت داده نشد با درگاه خريد مربوطه بشرح ذيل اقدام و يا تماس حاصل نماييد:

شماره تماس بانک تجارت برای مسائل دروازه پرداخت تجارت:   85949-021

 

 

راهنمای استفاده از سامانه