صفحه اصلي > سایت > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

گزارش خبری

قدردانی مدیرکل راه و شهرسازی از خدمات فنی ارائه شده توسط مهندسین استان در ابرپروژه نهضت ملی مسکن

قدردانی مدیرکل راه و شهرسازی از خدمات فنی ارائه شده توسط مهندسین استان در ابرپروژه نهضت ملی مسکن

رییس و اعضای هیات رییسه سازمان نظام مهندسی ساختمان استان با مدیرکل راه و شهرسازی استان دیدار و ضمن تبیین سیاست های کلی مورد نظر و ضروری در سال جدید بر افزایش تعامل و هم افزایی در راستای افزایش سطح کیفی ارایه خدمات مهندسی، تنسیق امور مهندسی، اجرای کامل مقررات ملی ساختمان و بهبود وضعیت حق الزحمه ارایه خدمات مهندسی تاکید کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان وحید داعی مدیر کل راه و شهرسازی استان در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از همراهی جامعه مهندسی و سازمان نظام مهندسی در راستای ارایه خدمات مهندسی مطلوب در حوزه ساخت و ساز استان و به ویژه ابر پروژه طرح نهضت ملی مسکن تاکید کرد که انعکاس موضوعات مذکور و نقش بسیار مهم مهندسین طراح،ناظر،مجری و شرکتهای ارایه دهنده خدمات ازمایشگاهی میبایست بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته و در جامعه منعکس گردد.

حسین بشیر رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان رضوی نیز در این دیدار ضمن ارائه گزارش مختصری از عملکرد سازمان بر لزوم اجرای کلیه پروژه های سطح استان تحت نظارت مهندسین تاکید و از امادگی بیش از پیش سازمان در همراهی پروژه های نهضت ملی مسکن در پیشبرد اهداف تعریف شده دولت محترم خبر داد.

در این نشست اعضای هیات رییسه سازمان ضمن بیان موارد و موضوعات مختلف، دغدغه های صنفی موجود را طرح و موضوعات مورد بحث و بررسی حاضرین در جلسه قرار گرفت.
١٢:٣٩ - سه شنبه ٢١ فروردين ١٤٠٣    /    عدد : ٤٠٧٦    /    تعداد نمایش : ٦٩٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: