صفحه اصلي > سایت > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

گزارش خبری

مهندسان بسیجی در قالب تیم های تخصصی به یاری روستاهای محروم می روند

 

رئیس سازمان بسیج مهندسان استان خراسان رضوی:

مهندسان بسیجی در قالب تیم های تخصصی به یاری روستاهای محروم می روند

 

رئیس سازمان بسیج مهندسان استان خراسان رضوی طی گفتگویی با خبرنگار سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی گفت: در سال جاری با ایجاد تیم های تخصصی عمران روستا؛ مهندسان بسیجی به یاری روستاهای محروم می روند.

مهندس حنایی در ابتدای سخنان خود ضمن تبریک ایام با برکت هفته بسیج گفت: فلسفه بسیج بر اتحاد مردم در انجام فعالیت های ارزشمند بنا نهاده شده است و تشکیل بسیج نه تنها به عنوان یک ضرورت بلکه بر اساس یک آرمان و هدف بوده و این ارزش و جایگاه آن را بیش از پیش نشان می دهد.

وی افزود: تاریخ نشان داده اگر فعالیتی بر پایه اتحاد مردم با همدلی و ایثار انجام شده باشد نتیجه بخش بوده است و می توان تبلور آن را در بسیاری از رویدادها نظیر هشت سال دفاع مقدس دید.

رئیس سازمان بسیج مهندسان استان خراسان رضوی در ادامه اظهار داشت: بسیج در مواجه با بیماری کرونا موفق عمل کرده و هر جایی که بسیج اقدامی انجام داده ، برکت آن برای مردم و نظام مشهود بوده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به تشریح فعالیت های سازمان بسیج مهندسان استان خراسان رضوی پرداخت و بیان کرد: این سازمان دارای 4 هزار مهندس بسیجی در رشته های عمران، معماری، شهرسازی، ترافیک، برق، نقشه کشی و مکانیک است که از این نظر ظرفیت بسیار بالایی برای انجام فعالیت های تخصصی دارد.

مهندس حنایی با اشاره به تعامل سازنده این سازمان با سایر دستگاه ها گفت: سازمان بسیج مهندسان استان در ارتباط با سازمان ها و اداره های مرتبط تا کنون به عقد تفاهم نامه های همکاری برای گره گشایی و مساعدت در حوزه مختلف پرداخته است.

وی در ادامه بیان داشت: عقد تفاهم نامه با بنیاد مسکن برای نظارت بر اجرا و توزیع وام های مسکن روستایی و همچنین ایجاد مهندسان خیر برای کمک به ساختمان هایی که ماهیت اجتماعی و مذهبی دارند از جمله فعالیت های این سازمان به شمار می آید.

 


١٤:٣١ - پنج شنبه ٤ آذر ١٤٠٠    /    عدد : ٢٥٦١    /    تعداد نمایش : ٨٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: