صفحه اصلي > سایت > اطلاعیه ها 
 


  چاپ        ارسال به دوست

اطلاعیه

موضوع: شروع ثبت نام دوره‌های آموزشی قبول شدگان ورود به حرفه مهندسی، ارتقا و تمدید پایه زمستان 1400 سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی

 به اطلاع اعضای محترم سازمان می‌رساند؛ تقويم دوره‌های آموزشی قبول شدگان ورود به حرفه مهندسی، ارتقاء و تمدید پایه زمستان ۱۴۰۰ سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی تنظيم شده است.
 لذا متقاضيان می‌توانند از چهارشنبه مورخ ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ (ساعت 13) ضمن رعايت موضوعات ذیل نسبت به ثبت نام در اين دوره‌ها از طریق سامانه ساجام اقدام نمايند.

 • نحوه ثبت نام از طريق سامانه ساجام كارتابل مهندس می‌باشد. آدرس سامانه ساجام سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی جهت ثبت نام دوره‌هایآموزشی sajam.nezammohandesi.ir

 • در زمان ثبت نام و پرداخت بانكی به منظور تكميل ثبت نام و جلوگيری از برگشت هزينه پرداختی، حتما نسبت به تائيد صفحه الكترونيكی بانك (پس از صفحه پرداخت) و تائيد گزينه CONFIRM يا SEND ANYWAY يا SUBMIT اقدام فرماييد در غير اينصورت پرداختی صورت گرفته از طرف بانك به حساب متقاضی عودت و ثبت نام در دوره آموزشی كان لم يكن گرديده و سازمان مسئوليتی در قبال اين موضوع نخواهد داشت.

 • تا زمان ابلاغ جديد از طرف دفتر مقررات ملی و كنترل ساختمان وزارت راه و شهرسازی، مطابق آخرين دستورالعمل دفتر مذكور، كليه دوره‌های آموزشی زمستان 1400 به صورت مجازی و همچنين آزمون‌های پايان دوره‌ها نيز به صورت الكترونيكی (مجازی) خواهد بود.

 •  پيرو آخرين دستورالعمل ابلاغی وزارت راه و شهرسازی، ظرفيت هريك از دوره‌های آموزشی ۳۵ نفر می‌باشد لذا متقاضيان بايستی در اسرع وقت نسبت به نهايی نمودن ثبت نام خود در دروه آموزشی مورد تقاضا اقدام نمايند. بديهی است در صورت تكميل ظرفيت هر دوره آموزشی، امكان ثبت نام به هيچ عنوان مقدور نخواهد بود.

 •  حضور در ۷۵ درصد مدت زمان دوره آموزشی جهت شركت در آزمون الزامی است و در صورت عدم كسب حدنصاب تعيين شده از شركت در آزمون متقاضی جلوگيری به عمل آمده و شركت در دوره بعدی با اخذ هزينه مجدد ثبت نام دوره آموزشی خواهد بود.

 •  باعنايت به اينكه طبق برنامه زمان‌بندی، دوره‌های آموزشی ارتقاء پايه اجرا، كارورزی اجرا و HSE  هر ماه برگزار می‌گردد. لذا لازم است مهندسان محترم رشته‌های عمران و معماری نسبت به ثبت نام در دوره‌های آموزشی خود در صلاحيت‌های مختلف (نظارت، طراحی و محاسبه و اجرا) به منظور جلوگيری از هرگونه تداخل نهايت دقت را داشته باشند. بديهی است در صورت تداخل در كلاس‌های ثبت نام شده و عدم حضور در كلاس به ميزان حدنصاب 75 درصد مشمول بند 4 اين دستورالعمل خواهند شد.

 •  آدرس سامانه ساجام سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی جهت شركت در آزمون‌ها و مشاهده نتيجه:sajam.nezammohandesi.ir:2020

 •  شركت در دوره‌های آموزشی از طريق سيستم رايانه، لپ تاپ و يا موبايل بوده و لازم است متقاضيان نسبت به نصب نرم افزار يا اپليكيشن adobt connect اقدام نمايند. در اين خصوص باعنايت به اينكه در زمان شركت در دوره آموزشی از طريق موبايل در صورت تماس تلفنی ارتباط با كلاس قطع گرديده و عدم حضور متقاضی در دوره ثبت می‌شود، لذا پيشنهاد می‌گردد تا حد امكان به منظور شركت در دوره از سيستم رايانه و يا لپ‌ تاپ استفاده گردد.

 • همچنين شركت در آزمون‌های مجازی الكترونيكي پايان دوره صرفاً از طريق سيستم رايانه و لپ تاپ مقدور است.

 • حد نصاب برگزاری هر يك از دوره‌های آموزشی 20 نفر بوده و در صورت به حد نصاب نرسيدن دوره برگزار نخواهد شد و برگزاری آن به زمان آتی با اعلام مديريت آموزش سازمان موكول خواهد شد.

 • در صورت به حد نصاب رسيدن دوره 24 ساعت قبل از شروع دوره و به منظور لزوم هماهنگی با مجری برگزاری دوره آموزشی، ثبت نام آن دوره بسته خواهد شد، لذا متقاضيان نسبت به ثبت نام دوره‌های مورد تقاضا در اسرع وقت اقدام نمايند.

 •  در صورت درخواست انصراف از دوره و يا انتقال و تغيير دوره آموزشی متقاضيان صرفاً 24 ساعت قبل از شروع دوره مهلت خواهند داشت مراتب را از طريق كارتابل شخصی خود در سامانه ساجام، بخش‌نامه‌های آموزشی در قالب‌های تعيين شده ثبت و ارسال نمايند. بديهی است پس از شروع دوره آموزشی امكان انصراف از دوره و استرداد وجه و يا تغيير دوره امكانپذير نخواهد بود.

 •  تاريخ برگزاری آزمون‌های دوره‌های آموزشی مطابق برنامه اعلامی در تقويم آموزشی خواهد بود و به هيچ عنوان تاريخ و ساعت مذكور تغيير نخواهد كرد. لذا لازم است متقاضيان برنامه‌ريزی لازم جهت شركت در آزمون را داشته باشند. (يادآور می‌گردد شب قبل از هر آزمون اصلی، آزمون تست جهت آشنايی مهندسان در سامانه آزمون‌ها تعريف شده است كه توصيه می‌گردد جهت آشنايی با فضای آزمون و جلوگيری از مشكلات در زمان آزمون در آن شركت نمايند).

 • پس از ثبت نام در هر دوره آموزشی مراتب اطلاع رسانی درخصوص همان دوره آموزشی از طريق پيامك به اطلاع ثبت نام كنندگان خواهد رسيد.

 • اعضا محترم سازمان می‌توانند جهت اطلاعات بيشتر درخصوص نحوه شركت در دوره‌ها و ارتباط با مجريان آموزشی به شرح ذيل مراتب را از طريق شبكه‌های اجتماعی مرتبط با مجريان آموزش پيگيری فرمايند.

دانشگاه فردوسی مشهد:

erteqa_payeh_fum@

دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد:

onlineazad@

دانشگاه صنعتی سجاد مشهد:

sajjad_olc@
دانشگاه پیام نور مشهد:

PNU_nezam99@


جهت دریافت لیست دوره‌های معماری (طراحی و نظارت) کلیک کنید

جهت دریافت لیست دوره‌های معماری و عمران (صلاحیت اجرا) کلیک نمایید

جهت دریافت لیست دوره‌های معماری و عمران (HSE) کلیک نمایید

جهت دریافت لیست دوره‌های جوش (رشته عمران - همه صلاحیت‌ها) کلیک نمایید.

جهت دریافت لیست دوره‌های عمران (صلاحیت محاسبه) کلیک نمایید.

جهت دریافت لیست دوره‌های عمران (صلاحیت نظارت) کلیک نمایید.

جهت دریافت لیست دوره‌های تاسیسات برقی (طراحی و نطارت) کلیک نمایید

جهت دریافت لیست دوره‌های تاسیسات مکانیکی (طراحی و نظارت) کلیک نمایید.


١٩:٣٠ - سه شنبه ١٤ دی ١٤٠٠    /    عدد : ٢٦٦٣    /    تعداد نمایش : ١١٢١٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: