صفحه اصلي > سایت > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

گزارش خبری

با تعيين مهلت يك ماهه، از اول تیر مدت زمان بررسی پروندها در سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی حداكثر يك ماه خواهد بود

 

 

 

 

 

 

 

دكتر خدايی معاون امور عمرانی استانداری خراسان رضوي: با تعيين مهلت يك ماهه، از اول تیر مدت زمان بررسی پروندها در سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی حداكثر يك ماه خواهد بود

بازديد سرزده دكتر خدايی معاون عمرانی استانداری خراسان رضوی، مهندس يوسف زاده مدير كل راه و شهرسازی خراسان رضوی و معاونان و مديران استاني از سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی روز پنجشنبه مورخ ۲۲ ارديبشهت ماه جاری انجام شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان، در اين جلسه كه با حضور  مهندس بشير رييس، برخي از اعضای هيات مديره و بازرسان سازمان در محل سالن جلسات تشكيل شد، دكتر خدايی معاون امور عمرانی استانداری خراسان رضوی ضمن قدردانی از زحمات هيات مديره در طول تصدی چند ماهه مسئوليت در سازمان نظام مهندسي ساختمان استان، با تاكيد بر نياز به اصلاح، چابك سازی و پاسخگويی مطالبات و روابط داخلی در مجموعه سازمان، خواستار تسهيل فرآيندهای مربوط به مالكان و متقاضيانی شد كه با سازمان در ارتباط هستند.
وی با تاكيد بر نشان دادن حسن نيت نهادهای حاكميتی و دولتی نظير استانداری در كوتاه كردن بسياری از فرآيندها و ايجاد ارتباط موثر بين سازمان ها و نهادها و وزارتخانه های مرتبط، خواهان برداشتن باري از دوش مردم در زمينه خدمت رسانی حوزه صنعت ساختمان در شرايط حساس كنونی شد.
دكتر خدايی مطالبه گری جامعه مهندسی را در بطن مهندسان ضروری ارزيابی و خواهان آن شد كه هر مهندس بعنوان بدنه ای از سازمان نقش كليدی در اين بستر ايفا نمايد.
معاون هماهنگي امور عمراني استانداری خراسان رضوی تسريع در اصلاح فرآيندهايی كه آسيب شناسی و در حال اقدام  هست را خواستار و با تعيين مدت زمان يك ماهه از اول تیرماه ۱۴۰۱، اعلام داشت: مدت زمان ورود و خروج پرونده در سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی در تمامی گروه ها به حداكثر يك ماه كاهش پيدا كند.
دكتر خدايی كوتاه نمودن مدت زمان اين فرآيند را بسيار مهم ارزيابی و مهمترين دليل حضور خود را در اين جلسه عزم استانی جهت خدمت رسانی در اين حوزه و كم كردن بار اقتصادی ناشی از طولانی شدن مراحل ساخت و تكميل پروژه ها به شهروندان و مجاوران حضرت رضا (ع) دانست.
در ادامه ديدار مهندس يوسف زاده مدير كل راه و شهرسازی خراسان رضوی يك نقشه ای شدن پروژه های ساخت در استان را يكي از اهداف در حال پيگيری جهت كوتاه شدن فرآيند ساخت و ساز و رفت و برگشت های پرونده ها عنوان و با تاكيد بر تسريع فرآيندها در اداره كل راه و شهرسازی بويژه حوزه نظام مهندسی، بروز رسانی و اصلاح سامانه های بين سازماني را جهت بهبود و تسريع فرآيندهای فی مابين در برنامه های جاری را مطرح كرد.
مهندس بشير رييس سازمان نيز ضمن قدردانی از حضور مقامات استانی گزارش اجمالی از اقدامات بيان نموده و همدلي و تلاش مضاعف تمامی اركان سازمان را با همسويی اعضا جهت احقاق اهداف مطرح شده در قانون در اين مدت موثر دانست.
در ادامه جلسه مهندس افخمی گلی نايب رييس و مهندس مهاجر دبير سازمان گزارشاتی در خصوص اقدامات حوزه نهضت ملی مسكن و نحوه و مدت زمان بررسی پرونده ها در سازمان ارايه دادند.

 ١٩:٣٨ - پنج شنبه ٢٢ ارديبهشت ١٤٠١    /    عدد : ٢٩٣٨    /    تعداد نمایش : ١٠٩٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: