صفحه اصلي > سایت > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

گزارش خبری

آزمایشگاه مرکزی بتن و مصالح نوین ساختمانی دانشگاه فنی و حرفه‌ای در مشهد افتتاح شد


به گزارش روابط عمومی سازمان به نقل از  دانشگاه فنی و حرفه‌ای خراسان رضوی، به مناسبت هفته پژوهش آزمایشگاه مرکزی بتن و مصالح نوین ساختمانی با انعقاد تفاهم نامه‌ای بین دانشگاه فنی و حرفه‌ای خراسان رضوی و سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی افتتاح شد.

افتتاحیه این مراسم با حضور دکتر محسن جهانشاهی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه فنی حرفه‌ای کشور، مهندس بشیر رئیس سازمان نظام مهندسی خراسان رضوی، دکتر محسن حداد سبزوار رئیس دانشگاه فنی حرفه‌ای خراسان رضوی، دکتر تدین عضو هیأت رئیسه انجمن بتن ایران، اعضا هیات مدیره سازمان نظام مهندسی خراسان رضوی و جمعی از اساتید و دانش آموختگان صنعت عمران و بتن برگزار شد.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه فنی و حرفه‌ای در حاشیه این مراسم گفت: آزمایشگاه مرکزی بتن و مصالح نوین ساختمانی دانشگاه فنی و حرفه‌ای با در اختیار داشتن تجهیزات بروز و برپایه دانش اساتید مجرب به یکی از قطب‌های آزمایشگاهی کشور تبدیل شده است.

در ادامه رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی با اشاره به اینکه هفته پژوهش بهانه‌ای برای انعقاد تفاهم نامه بین دانشگاه فنی و حرفه‌ای و سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی شد، افزود: نیاز ما در نظام مهندسی این است که در کارگاه‌ها و پروژه‌های ساختمانی با مسائل فنی و حرفه‌ای و کاربردی آشنا شویم. ارتقای کیفیت خدمات مهندسی در صورت اجرای تفاهم نامه منعقد شده امکان پذیر است.

بعد از بازدید مسؤولان و اساتید از آزمایشگاه مرکزی بتن از اساتید پیشکسوت دانشگاه فنی حرفه‌ای شهید منتظری تقدیر به عمل آمد.

 

 


١٠:١١ - شنبه ٤ دی ١٤٠٠    /    عدد : ٢٦٢٤    /    تعداد نمایش : ١٢٧٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: