صفحه اصلي > سایت > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

پیام تبریک

پیام تبریک مهندس انصاری رییس سازمان به اعضای منتخب نهمین دوره هیأت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی

 

متن کامل این پیام به شرح ذیل است:

باسلام و احترام،
   حضور پرشور اعضای محترم سازمان، احساس مسئولیت و حساسیت تک تک آنان به عنوان قشری فرهیخته و متخصص در تصمیم گیری ها جهت تصمیم سازی درسرنوشت خود، صحنه ای درخشان را برای سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی ایجاد نمود.

 بدون شک حضور مسئولانه و چشمگیر در عرصه انتخاباتی بی نظیر و با رقابتی پرشور، وظیفه سنگینی را برای منتخبان جامعه مهندسی ایجاد نموده تا با استفاده از اعتماد اعضا، ظرفیت های نهفته موجود را تبدیل به عرصه خدمتگزاری خود نموده و پاسخگوی این اعتماد باشند.
همچنین اخلاق مداری و حفظ اصول حرفه ای و رعایت ارزش های اخلاقی را در بین کاندیداهای محترم ارج نهاده و از اینکه با حضور در صحنه، رقابت سالم و طرح مباحث و خواسته های اساسی اعضا، زمینه حضور حماسی اعضا را فراهم ساختند؛ قدردانی نموده و امیدوارم هیات مدیره جدید نهایت تلاش خود را در جهت رعایت مفاد قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان و مصوبات قانونی مرتبط بکار بسته و همچنین در مدیریت سازمان و رسیدگی به کلیه امور و وظایف محوله، امانت داری را رعایت نمایند.
شایسته است به اعضای منتخب هیات مدیره در انتخابات نهمین دوره هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی به عنوان عصاره بزرگترین تشکل صنفی کشور تبریک عرض نموده و برای ایشان آرزوی توفیق روز افزون در پیشبرد اهداف عالیه سازمان را نمایم.


١٢:٣١ - پنج شنبه ٨ مهر ١٤٠٠    /    عدد : ٢٤٧٩    /    تعداد نمایش : ٤٠٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: