صفحه اصلي > سایت > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

شفافيت را ديگر نه به عنوان يك شعار بلكه به عنوان الزامي در شيوه رفتاري و ستادي هيات مديره هشتم

 

عضو هيئت مديره سازمان نظام مهندسي ساختمان خراسان رضوي

شفافيت را ديگر نه به عنوان يك شعار بلكه به عنوان الزامي در شيوه رفتاري و ستادي هيات مديره هشتم، دنبال مي كنيم

 

عضو هيئت مديره سازمان نظام مهندسي ساختمان خراسان رضوي با حضور در غرفه جامعه مهندسان ساختمان ايران در نمايشگاه بين المللي كتاب و رسانه مشهد با تاكيد بر شفافيت در نظام سازماني گفت: شفافيت را نه به عنوان يك شعار بلكه به عنوان يك شيوه رفتاري و ستادي بايد در سازمان دنبال كرد.

به گزارش روابط عمومي سازمان و به نقل از پايگاه خبري جمسا؛ مهندس مزدا نوبري شفافيت را از دو منظر قابل بررسي دانست و تشريح كرد: شفافيت از يك منظر،رفتاري متناظر با ساختار اجتماعي و فرهنگي رسانه هاي دنياي معاصر قرار گرفته و از منظر ديگر در حوزه هاي تخصصي و صنفي يك ابزار بالندگي و ارتقاء بر پايه گفتگو و تبادل نظر افراد است.

وي اضافه كرد: اگر موضوع شفافيت در يك سازمان وجود نداشته باشد آن سازمان نمي تواند تصوير مشخصي از توسعه، پيشرفت يا بطور كلي وضعيت خود را در ذهن مخاطب ترسيم نمايد.

مهندس نوبري شفافيت را به عنوان اصلي ناگزير در شيوه هاي راهبري سازماني و صنفي مطرح كرد و افزود: ما اعتقاد داريم شفافيت تنها به كار مقابله با فساد نمي آيد، بلكه در اصل ابزاري براي عدم شكل گيري و توليد فساد است.

عضو هيئت مديره سازمان نظام مهندسي ساختمان خراسان رضوي، رسانه ها را ابزار شفافيت دانست و تصريح كرد: وظيفه داريم تا رسانه هاي خودمان را پوياتر و فعال تر نماييم تا سطح قابل قبولي از اطلاع رساني را در بين مخاطبان خود ايجاد كنيم.

وي در ادامه به اقداماتي كه در شهر مشهد صورت مي پذيرد اشاره كرد و گفت: مشهد امروز به نوعي قطب رسانه اي كشور است و حوزه معاونت برنامه ريزي شهرداري در تلاشي ستودني براي معرفي مشهد به عنوان شهر خلاق رسانه و ادبيات به يونسكو بوده و اميدواريم ما هم بتوانيم در اين مسير همراه اين اتفاق ارزشمند باشيم.

مهندس مزدا نوبري در پايان با ابراز خرسندي از فعاليت دو پايگاه خبري جمسا و مشهد عمران در انعكاس اخبار سازمان گفت: بزودي شاهد تحولي چشمگير در نظام رسانه اي سازمان نظام مهندسي ساختمان خراسان رضوي با تلاش روابط عمومي سازمان و ديگر رسانه ها خواهيم بود.

 

 

 


١٣:٤٤ - سه شنبه ٦ آذر ١٣٩٧    /    عدد : ١٥٩٢    /    تعداد نمایش : ٤٥٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: