صفحه اصلي > سایت > اخبار اسلایدر 
 


  چاپ        ارسال به دوست

اطلاعیه شماره 1 نرم افزار سازمان(ثبت اثر انگشت)

به اطلاع کلیه اعضاء محترم سازمان میرساند با توفیقات الهی و اقدامات موثر سازمان در راستای اجرای شیوه نامه تبصره 2 ماده 24 آئین نامه اجرائی ماده 33 قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان و همچنین ارتقاء نظام سلامت اداری سازمان و شفافیت مورد نظر، سامانه ثبت عملکرد یکپارچه استانی بمنظور درج اطلاعات – ظرفیت –صلاحیت و تعداد کار و .......  آماده بهره برداری گردید است .

بمنظور شروع فعالیت فاز اول سامانه مذکور ، ثبت اطلاعات اعضاء محترم سازمان شامل اطلاعات شناسنامه ای ، مهر مهندسی ، امضاء و ثبت اثر انگشت اعضاء محترم در سامانه طراحی شده ضروری میباشد .

در این راستا  درخواست می گردد اعضای محترم سازمان ( کلیه اعضای دارای پروانه اشتغال و بدون پروانه اشتغال ) از طریق لینک زیر نسبت به تکمیل اطلاعات و بارگذاری اسکن مدارک شخصی خود اقدام نمایند و  از تاریخ 97/4/13 با مراجعه به سازمان به همراه اصل مدارک خود ، اطلاعات ارسالی به سازمان را تایید و اثر انگشت خود را ثبت نمایند .

لازم به ذکر است اطلاعات وارده تکمیل شده پس از تایید عضو محترم در پایگاه داده اصلی سازمان که مبنای استفاده در سامانه جامع سازمان می باشد ذخیره می گردد و اعضای محترم می بایست نسبت به صحت این اطلاعات اهتمام نمایند.

خاطر نشان می سازد ارائه کلیه خدمات سازمان به اعضا از تاریخ 97/5/1 منوط به ثبت اثر انگشت و ارائه اطلاعات در سامانه مذکور خواهد بود.(توضیح مهم : شایان ذکر می باشد مراجعه به سازمان جهت ثبت اثر انگشت محدودیت زمانی ندارد و پس از تاریخ اعلام شده در صورت عدم ثبت اثر انگشت در سیستم سازمان ابتدا عضو محترم می بایست نسبت به ثبت اثر انگشت خود اقدام و پس از آن خدمات صورت می پذیرد.)

* اعضای محترم دارای پروانه اشتغال ارسال تصویر پشت و روی پروانه و مهر الزامی می باشد

 

راهنمای ورود به سیستم :

ابتدا با کد ملی و شماره عضویت ( 9 رقمی ) را وارد سیستم نموده و نسبت به بارگذاری اسکن مدارک با پسوندها و حجم مشخص شده ، اقدام فرمایید(تکمیل فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد ) و پس از ارسال مدارک با کد رهگیری اعلام شده به سازمان ( واحد ثبت اثر انگشت ) مراجعه می نمایید.

در هنگام مراجعه اصل مدارک ارسالی و همچنین مهر ( برای اعضای دارای پروانه اشتغال ) جهت تایید سازمان به همراه داشته تا نسبت به اثر انگشت در سازمان اقدام گردد.

همچنین در صورت هر گونه سئوال یا ابهام با شماره تلفن 37015222 تماس حاصل نمایند.

 

تکمیل اطلاعات و بارگذاری مدارک جهت ثبت اثر انگشت مهندسین

 

 


١٦:٣٣ - يکشنبه ١٠ تير ١٣٩٧    /    عدد : ١٤١٩    /    تعداد نمایش : ٥٩١٩


کاربر مهمان
1397/04/26 16:42
0
1
اصل پروانه اشتغال به کار در اختیار شرکت ناظران حقوقی می باشد، برای ارائه کپی آن کفایت می کند؟

کپی آن را ارائه فرمایید


کاربر مهمان
1397/04/25 20:7
0
0
شماره عضویت چهار رقمی راقبول نمی کند.

شماره عضویت به صورت کامل و 9 رقمی می بایست وارد گردد


کاربر مهمان
1397/04/25 4:4
0
0
سلام من هر چه سعی در ورود به سیستم برای ارائه اطلاعات میکنم ، خطا میده که کد ملی را عددی و ده رقمی وارد کنم!۱!!!!!در صورتیکه هر بار درست وارد میکنم همچنان خطا میده و وارد نمیشه

در صورتیکه کد ملی شما با صفر شوع می گردد آن را نیز وارد نمایید


کاربر مهمان
1397/04/23 9:43
0
0
سلام. بعد از ارسال مدارک چه زمانی باید به سازمان مراجعه حضوری کنیم ؟؟؟؟

به محض ارسال مدارک و دریافت کد رهگیری می توانید مراجعه حضوری به سازمان واحد ثبت اثر انگشت داشته باشید


کاربر مهمان
1397/04/20 8:28
0
0
اگر نیاز به مراجعه حضوری جهت تایید اصالت مدارک است اصلا چه لزومی دارد که آنلاین اطلاعات وارد بشود ؟ در نهایت اپراتور باید کلی وقت صرف مطالعه چشمی مدارک و مقایسه آن ها با اطلاعات ثبت شده بکند . مزیت فرم های آنلاین در همین عدم نیاز به مراجعه است . امیدوارم از بعد ثبت نام دیگه واقعا آنلاین باشه

مدارک ارسالی شما پس از تایید مسئول واحد ثبت اثر انگشت در پروفایل عضو محترم درج می گردد


کاربر مهمان
1397/04/13 14:15
0
0
برای شهرستانها هم اجرا می شود؟

برای کل اعضای استان خراسان رضوی


کاربر مهمان
1397/04/13 14:14
0
2
سلام با توجه به اینکه پس از ورود هیچگونه اطلاعاتی از صاحب پروفایل نظیر نام و نام خانوادگی وجود ندارد، چگونه می توان از اشتباه افراد جلوگیری کرد؟ به عنوان مثال با یک کد عضویت و کد ملی دیگری ( غیر از کد ملی عضو) می توان نسبت به ورود اقدام کرد. سیستم امنیتی این شیوه بسیار پایین و قابل اخلال است.

خاطر نشان می سازد ارسال اطلاعات که توسط چه فردی ارسال گردیده مهم نمی باشد.در هنگام مراجعه حضوری اطلاعات ارسال شده پس از کنترل و تایید توسط سازمان به عضو محترم نسبت داده می شود


کاربر مهمان
1397/04/13 8:48
2
0
با سلام میتوان از مدارک عکس واضح با پیکسل بالا گرفت و بجای اسکن کردن فرستاد؟

تصاویر ارسالی می بایست واضح و با حجم کمتر از 200 کیلو بایت و با پسوندهای ذکر شده ارسال گردد.


کاربر مهمان
1397/04/12 9:33
0
0
لطفابفرنائیداین فورم با کارتابل مکاتبات اداری انجام شده یکی ودریک راستا است

کارتابل اداری جهت مکاتبات سازمان با عضو محترم و بالعکس می باشد


کاربر مهمان
1397/04/12 9:3
0
0
تناقض: مجدودیت زمانی ندارد. از 1 / 5 / 97 تمامی خدمات منوط به آن است.

شایان ذکر می باشد قبل از تاریخ فوق ارائه خدمات در سازمان منوط به ثبت اثر انگشت نمی باشد اما پس از تاریخ اعلام شده در صورت عدم ثبت اثر انگشت در سیستم سازمان ابتدا عضو محترم می بایست نسبت به ثبت اثر انگشت خود اقدام و پس از آن خدمات صورت می پذیرد


کاربر مهمان
1397/04/10 21:29
4
4
با راه اندازی این طرح حقیقتا میتوان بسیاری از مشکلات فعلی سازمان را از پیش رو برداشت از جمله اینکه کلیه مهندسان خارج ازدسترس, همچنین کلیه مهندسان فوت شده در اندک زمانی شناسایی میشوند. یکی دیگر از فواید این سیستم بروز رسانی مهر وامضای کلیه مهندسان دارای پروانه اشتغال بکار اعم از ناظرین-محاسبین ومجریان ذیصلاح است درحال حاضر در اغلب موارد مهر وامضای بسیاری از اعضای محترم تغییر کرده وامکان سواستفاده توسط افراد خاطی وجود دارد. امید است با راه اندازی این سیستم، حجم بسیاری از مکاتبات هزینه بر سازمان کاهش یافته و نیز درروند ارسال مکاتبات به اعضا تسریع گردیده واز این بابت مشکلات فعلی برگشت نامه بخاطر تغییر آدرس پستی اعضا به نوعی منتفی گردد. ***فقط در پایان از کلیه اعضای محترم خواهشمند است بمنظور جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی, بهیچ عنوان یوزر - پسورد وسایر اطلاعات شخصی خود مربوط به این سیستم را دراختیار دیگران قرار ندهند.
پاسخ ها
کاربر مهمان
1397/04/11 8:31
کاربر مهمان چنین نظری داده

نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: