صفحه اصلي > سایت > اخبار اسلایدر 
 


  چاپ        ارسال به دوست

ثبت نام پوشش بیمه تامین اجتماعی مهندسین

پیرو اطلاع رسانی های قبلی و در راستای ارائه خدمات به اعضای محترم ، فرایند ثبت نام توافق نامه ایجاد پوشش بیمه تامین اجتماعی در طرح حرف و مشاغل آزاد از بیست ام اردیبهشت ماه و از طریق سامانه مربوطه آغاز گردید.

در این طرح سازمان به عنوان متولی و کارگزار بین اعضای متقاضی و سازمان تامین اجتماعی مطابق تفاهم نامه با هدف ایجاد سابقه حرفه ای برای اعضاء ایفای نقش خواهد کرد.

لذا جهت اطلاع از شرایط و ضوابط ثبت نام در این طرح به سامانه بیمه تامین اجتماعی مهندسین مراجعه فرمائید.


<<    به دقت مطالعه گردد     >>

راهنمای سامانه بیمه تامین اجتماعی مهندسین

در راستای ارائه خدمات الکترونیکی فرایند ثبت نام و پرداخت حق بیمه ماهانه بیمه تامین اجتماعی  به صورت الکترونیکی و بدون مراجعه به سازمان می باشد ، فرآیند اجرایی به شرح ذیل می باشد:

برای ورود به سامانه و تکمیل فرم درخواست بیمه تامین اجتماعی مهندسین ، ابتدا می بایست نسبت به ثبت نام در سامانه و ایجاد نام کاربری و کلمه عبور اقدام گردد .( جهت کار با این سامانه از مرورگرهای Firefox،  Microsoft Edge ، Google Chorom ،   استفاده گردد)

1-      پس از ورود به سامانه بیمه تامین اجتماعی مهندسین با نام کاربری و رمز عبور تخصیص داده شده ، از قسمت منو گزینه داشبورد  و سپس " درخواست های من " را انتخاب و نسبت به تکمیل فرم درخواست اقدام فرمایید.

2-      پس از ورود اطلاعات دکمه ثبت را فشرده و اطلاعات تکمیل شده به سازمان نظام مهندسی ساختمان جهت بررسی ارسال می گردد ( فیلد های ستاداره دار می بایست تکمیل گردیده و در تکمیل آن دقت فرمایید . صحت و سقم اطلاعات ثبت شده ، بر عهده متقاضی می باشد )

3-      تکمیل این فرم منوط به داشتن عضویت معتبر میباشد .در صورت پایان یافتن تاریخ اعتبار عضویت به واحد پذیرش سازمان جهت تمدید آن مراجعه فرمایید.

4-      بعد از تکمیل فرم و ثبت آن و پس از بررسی در سازمان در صورت تایید، معرفی نامه جهت تحویل به سازمان تامین اجتماعی در کارتابل متقاضی از قسمت داشبورد گزینه "  کارتابل "فعال می گردد.در صورت عدم تایید فرم ارسال شده توسط سازمان نظام مهندسی ، فرم ارسال شده به کارتابل متقاضی جهت اصلاح عودت می گردد.

5-      متقاضی با در دست داشتن معرفی نامه به سازمان تامین اجتماعی شعبه 1 واقع در بلوار بعثت – بعثت 14- واحد امور بیمه شدگان (طبقه چهارم) جهت مشخص شدن مبلغ حق بیمه مراجعه می نماید .

6-      در صورتی که متقاضی نوع بیمه 12 ، 14 ، 18  درصد را انتخاب کرده باشد پس از ارائه معرفی نامه به سازمان تامین اجتماعی ( شعبه 1 ) اقدامات مالی از این پس با سازمان تامین اجتماعی می باشد و فرآیند نامبرده در این سامانه پایان می پذیرد .

7-      در صورتیکه متقاضی بیمه نوع 27  درصد را انتخاب کرده است ، می بایست پاسخ نامه سازمان تامین اجتماعی را در خصوص مبلغ روزانه حق بیمه خود از طریق سامانه بیمه تامین اجتماعی مهندسین قسمت داشبورد گزینه " کارتابل" در محل تاییدیه بیمه بارگذاری و ثبت نماید .( داشتن پروانه اشتغال برای انتخاب این نوع بیمه الزامی می باشد)

8-      پس از دریافت  نامه سازمان تامین اجتماعی عضو محترم می بایست نامه مربوطه را در سامانه  بارگذاری و از طریق سامانه به سازمان ارسال نماید تا مبلغ حق بیمه متقاضی در سامانه فعال گردد و از پس میتواند نسبت به پرداخت حق بیمه ماهیانه خود به صورت الکترونیکی و غیر حضوری تا پایان روز 20 ام هر ماه اقدام نمایند.

سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی به عنوان متولی و کار گزار این اقدام ، لیست بیمه اعضای محترم را در پایان هر ماه به سازمان تامین اجتماعی ارسال می نماید.

9-       در صورت عدم پرداخت حق بیمه توسط عضو محترم از طریق سامانه تا پایان روز 20 ام هر ماه ، به صورت خودکار نام متقاضی از لیست بیمه حذف گردیده و سازمان نظام مهندسی در خصوص ارسال لیست بیمه این گونه اشخاص هیچگونه مسئولیت و تعهدی ندارد و در صورتیکه مجدد عضو محترم تمایل به ارسال لیست بیمه از طرف سازمان نظام مهندسی را داشته باشد مجددا می بایست فرایند دریافت معرفی نامه و ارائه آن به سازمان تامین اجتماعی را تکرار نماید.

توضیحات مهم

قابل توجه متقاضیان بیمه تامین اجتماعی اعضا
بیمه شدگان با نرخ بیمه  معادل ۲۷درصد شامل کلیه تعهدات بلند مدت  سازمان تامين اجتماعي شامل بازنشستگي، ازكار افتادگي و فوت و درمان(دفترچه درمان) براي خود و افراد تحت تكفل خواهند بود

بيمه صاحبان حرف و مشاغل ازاد با سه نرخ:
١٢درصد شامل بازنشستگي و فوت بعد از بازنشستگي
١٤درصد شامل بازنشستگي و فوت قبل و بعد از بازنشستگي 
١٨درصد شامل بازنشستگي، ازكارافتادگي و فوت قبل و بعد از بازنشستگي
ميباشند و در صورت درخواست بيمه شده جهت استفاده از خدمات درماني (دفترچه درمان) لازم است علاوه بر پرداخت حق بيمه براي هريك از افراد تحت تكفل سرانه درمان نيز پرداخت نمايند

شرط سن بالای 50 سال :

با توجه به قوانین سازمان تامین اجتماعی افرادی که بالای 50 سال سن دارند قابل پذیرش نیستند مگر آنکه سابق بیمه داشته باشند. به ازای میزان سابقه بیمه از شرط 50 سال کاسته خواهد شد

تذکر مهم : مبلغ حق بیمه برای هر یک از اشخاص توسط سازمان تامین اجتماعی طبق ضوابط و مقررات مربوط به آن سازمان مشخص می گردد  به همین منظور هر متقاضی استفاده از این خدمات می بایست شخصا با در دست داشتن معرفی نامه دریافتی از سامانه و مدارک مورد نیاز به سازمان تامین اجتماعی مراجعه نماید.

بهره مندی از پوشش بیمه تامین اجتماعی مهندسین محدودیت زمانی ندارد و هر زمان که عضو محترم تمایل به استفاده از این پوشش بیمه ای داشته باشد می تواند در این سامانه ثبت نام و از شرایط فوق استفاده نماید.

آدرس شعبه 1 بیمه تامین اجتماعی جهت مراجعه : مشهد – بلوار بعثت – بعثت 14 – واحد امور بیمه شدگان – طبقه چهارم

ساعت مراجعه : 7:15 الی 14

مدارک مورد نیاز در هنگام مراجعه :

4 قطعه عکس

کپی و اصل کارت ملی و شناسنامه

معرفی نامه از سازمان نظام مهندسی ساختمان ( این معرفی نامه از طریق سامانه بیمه تامین اجتماعی مهندسین قابل دریافت می باشد)

 

در صورت هرگونه پرسش در خصوص این طرح می توانید پرسش خود را از طریق همین صفحه در قسمت نظرات ثبت و ارسال نمایید .پرسش مطروحه نیز در همین صفحه پاسخ داده خواهد شد.

 

ورود به سامانه بیمه تامین اجتماعی مهندسین

 


١٦:٢٥ - پنج شنبه ٢٠ ارديبهشت ١٣٩٧    /    عدد : ١٣٤٧    /    تعداد نمایش : ٢٩٥٧٦


کاربر مهمان
1397/03/12 9:56
1
4
با سلام من نامه تامین اجتماعی را آوردم ولی در سامانه رد شده است و دوباره به قسمت دریافت معرفی نامه برگشت خورده است مشکلش چیست.

در معرفی نامه حتما باید مبلغ مشخص شده باشد


کاربر مهمان
1397/03/11 16:18
1
0
یا توجه به اینکه در صورت انتخاب بیمه 27 درصد سابقه بیمه فوق بعنوان سابقه کار منظور می گردد عنوان کارفرما نظام مهندسی هست یا ؟؟؟

نظام مهندسی به عنوان کارگزار می باشد


کاربر مهمان
1397/03/11 0:42
0
1
با سلام، لطفا به همکاران اعلام بقرمایید که با مراجعه به شعبه یک ابتدا می بایستی سوابق بیمه ای قبل خود را درخواست و جمع آوری کنند و بعد سایر اقدامات را انجام دهند ضمنا حق بیمه 27 درصد مبلغ ثابت 310 هزار تومان می باشد و برای کلیه مراجعین همین مبلغ است. با تشکر
کاربر مهمان
1397/03/10 23:10
1
6
سلام.آیا برای مراجعه به بیمه حتما خود بیمه شده باید حضور داشته باشه یا نماینده قانونی هم میتونه کارهاشو انجام بده؟ مراحل بعد از رفتن به بیمه را لطفا توضیح دهید.
کاربر مهمان
1397/03/10 18:13
0
0
با سلام من قبلا ثبت نام کردم برای ( پاسخ نامه سازمان تامین اجتماعی در خصوص مبلغ روزانه بیمه ) باید از نظام معرفینامه بگیرم ؟

معرفی نامه را می بایست از طریق سامانه دریافت نمایید


کاربر مهمان
1397/03/09 12:16
0
1
با سلام.من وارد سامانه داشبورد میشم ولی کمتر از یک ثانیه خودکار خودش خارج میشه؟!

از مرورگر Google Chorom استفاده فرمایید


کاربر مهمان
1397/03/08 22:16
0
0
سلام اینجانب پروانه مجری تازه گرفتم جهت تمدید پروانه سه سال دیگر می بایست حتما بیمه ۲۷ درصد مرتبط بشیم یا بیمه جزو شرایط واجب تمدید نیست و یا با بیمه ۱۲ درصد هم پروانه تمدید میشه. ممنون

بیمه تامین اجتماعی هیچ ارتباطی جهت تمدید پروانه اشتغال ندارد


کاربر مهمان
1397/03/08 0:24
0
0
سلام من از سال89 برای خودم بیمه بانرخ 27درصد (مشاغل ازاد) واریز میکنم و ازسال 93 پروانه اشتغال دارم حال میخاستم ببینم ایا سنوات 9سال گذشته منظور میشه؟

از سازمان بیمه تامین اجتماعی پیگیری فرمایید


کاربر مهمان
1397/03/07 16:47
0
0
باسلام آیا معرفی نامه را میتوان به بیمه تامین اجتماعی استان دیگر هم برد؟

خیر


کاربر مهمان
1397/03/07 15:34
0
0
با سلام آیا جهت تمدید عضویت در سازمان اینترنتی می توان اقدام کرد یا خیر؟

خیر


کاربر مهمان
1397/03/07 10:23
0
1
با سلام بعد از تعریف نام کاربری و مشخصات امکان ورود به سامانه بوجود نمیآید قرمز مینویسد با مشکل مواجه است چه باید کرد

شما می توانید از طریق رمز را فراموش کرده اید اقدام فرمایید


کاربر مهمان
1397/03/06 17:16
0
0
سلام. معرفی نامه بنده که اهل شهرستان هستم به شعبه مشهد نوشته شده. وهم اینکه گفتن کلا هم متمرکز در مشهد هست. ؟ دوم اینکه آزاد 27 درصد نزدیک 350 درمیاد؟ چه مزیتی داره به آزاد؟

در خصوص برطرف شدن این مشکل جهت اعضای محترم در شهرستان در حال پیگیری با سازمان تامین اجتماعی بوده و همپنین بیمه 27 درصد که در این طرح سازمان به عنوان متولی و کارگزار بین اعضای متقاضی و سازمان تامین اجتماعی مطابق تفاهم نامه با هدف ایجاد سابقه حرفه ای برای اعضاء ایفای نقش می نماید


کاربر مهمان
1397/03/06 16:3
0
0
سلام من پرسیدم که زمانی که اصلاح فرم رو میزنم سامانه ارور میده میگه باید شماره بیمه رو پر کنی ولی داخل سامانه چیزی به اسم شماره بیمه نیست تا پر کنم ولی شما در پاسخ به سوالم که گفتم از دیروز 2 تا سوال پرسیدم میگید با بیمه شهرستان توافق میکنید!؟؟ سوالم اصلا به بیمه شهرستان ربطی نداره مربوط به پرتال خودتون میشه

در صورت بروز مشکل در سامانه با شماره 37015222 تماس حاصل فرمایید


کاربر مهمان
1397/03/06 15:29
0
1
با سلام وخسته نباشید. اینجانب به صورت حضوری به سازمان و قسمت مالی(آقای دهقانی وشهرکی)مراجعه نمودم و آقای شهرکی در جواب من فرمودند که بیمه 27درصدهم سابقه کار حرفه ای ایجاد نمی کند وبرای اطمینان با خانم دکتر زنده دلان تلفنی صحبت کردند وایشان نیز تایید کردند و درنهایت گفتند بیمه خویش فرما می باشد وفقط نام نظام مهندسی به عنوان کارفرما می باشد. خواهشمندم باتوجه به اینکه اکثر مهندسان و همکاران به دلیل ایجاد سابقه کار حرفه ای اقدام به ثبت نام نمودند برای جلوگیری از ضرر وکار بیهوده،به طور رسمی و شفاف،در مورد ایجاد سابقه ی حرفه ای بیمه27درصد تامین اجتماعی که موردتاییدوزارت راه و شهرسازی و شرکت های ساختمانی باشد اظهار نظر نمایید واینجانب ودیگر همکاران راازبلاتکلیفی خارج نمایید. با تشکر.

سابقه حرفه ای برای اخذ گرید شرکت محسوب نمی گردد.در واقع به نوعی تاییدیه لیست و مدرک مهندسی و عضویت در سازمان نظام مهندسی می باشد


کاربر مهمان
1397/03/06 13:10
0
1
سلام من بیمه 27درصد رو انتخاب کردم و رفتم تامین اجتماعی کاراشو انجام دادم معرفی نامه دادن برای ازمایشات الان میخوام 12درصد رو انتخاب کنم باید چکارکنم

مشکلی وجود ندارد به بیمه اعلام فرمایید.


کاربر مهمان
1397/03/06 12:21
0
0
سلام چرا جواب نمیدید؟ نه پیامها رو نشون میدید نه پاسخ میدید. من ازدیروز سوالم رو 2 بار پرسیدم. تلفن هم کسی جواب نمیده. لطفا جواب بدید برای شهرستانی ها برای پرسیدن ی سوال اومدن به مشهد ظلم هست

طبق توافی انجام شده با بیمه تامین اجاماعی مقرر گردیده است که شهرستانها هم پاسخگو باشند .با توجه به اینکه شما اعلام کرده اید که شهرستان مربوطه پاسخگو نمی باشد این موضوع در حال پیگیری می باشد.


کاربر مهمان
1397/03/06 9:8
0
0
افرادی دارای پروانه اشتغال مشهد هستند ولی در حال حاضر مقیم شهرستان هستند میتوانند به معرفی نامه را به بیمه شهرستان ارائه کنند یا نه؟

طبق توافی انجام شده با بیمه تامین اجاماعی مقرر گردیده است که شهرستانها هم پاسخگو باشند .


کاربر مهمان
1397/03/05 22:55
0
0
با سلام بنده با معرفی نامه سازمان به بیمه تامین اجتماعی نیشابور مراجعه کردم و متصدی مربوطه گفتند در این خصوص هیچگونه بخشنامه ای به ما ابلاغ نشده و ضمنا با توجه به کد کارگاه به صورت متمرکز از شعبه یک مشهد باید اقدام کنید .لطفا ئر این خصوص راهنمایی بفرمایین ممنون.
کاربر مهمان
1397/03/05 15:34
0
0
سلام گفتین مهندسین شهرستانی میتونن به تامین اجتماعی شهر خودشون برن،امروز رفتم گفتن فقط باید به تامین اجتماعی شعبه یک مشهد برین،کاش میشد که مهندسین شهرستان در شهر خودشون کاراشون رو انجام بدن
کاربر مهمان
1397/03/05 12:30
0
0
باسلام میخواستم سوال کنم کسانی که هم اکنون نیز برای آنها از طرف محل کار فعلی شان حق بیمه پرداخت میشود نیز میتوانند در این طرح شرکت کنند؟ ونیز اگر میتوانند این بیمه در حقوق بازنشستگی آنها تاثیر خواهد داشت یا خیر؟

خیر


کاربر مهمان
1397/03/05 12:7
0
0
با سلام تاریخ اعتبار پروانه من گذشته ولی دوره ی جوش رو شرکت کردم و امتحان دادم ولی هنوز نتایج ازمونش نیامده است خواستم بپرسم با توجه به این قانون جدید که نیاز به دوره ها برای تمدید نیست ایا میشه پروانه م تمدید بشه ؟ میتونم از طریق نمایندگی نظام در شهرستانها اقدام کنم یا حتما باید بیام مشهد برای تمدید؟

گذراندن دوره جوش الزامی می باشد. تمدید پروانه ارتباطی به تمدید عضویت ندارد.شما می توانید جداگانه عضویت خود را تمدید فرمایید.جهت تمدید عضویت نی بایست به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مراجعه فرمایید


کاربر مهمان
1397/03/04 13:27
0
0
باسلام بنده با معرفی نامه سامان مراجعه کردم به بیمه که گفتن برای افرادی که سابقه بیمه ندارند یک فرم تاییدیه کارفرما هست که سازمان بایدکامل کنه، میخواستم بپرسم این فرم رو حضوری باید بیارم؟ گفتند ی نمونشم بدم سازمان که به افرادی ک سابقه بیمه ندارند داده بشه قبل ار مراجع توسط سازمان نظام مهندسی تکمیل بشه

این برگه به اشتباه از طرف متصدی بیمه صادر گردیده است و شامل اعضای سازمان نمی گردد


کاربر مهمان
1397/03/04 13:5
1
0
با سلام . معمار تجربی پایه یک و دارای پروانه اشتغال می باشم . سوابق پرداخت بیمه نیز دارم . آیا میتوانم عضو بیمه تامین اجتماعی مهندسین باشم و معرفی نامه از سازمان دریفت نمایم . با سپاس

خیر.این طرح مختص اعضای سازمان می باشد


کاربر مهمان
1397/03/04 8:37
0
0
سلام آیا درراین بیمه سازمان به عنوان کارفرنا میباشد یا خیر؟ مثلا آیا میتوان از مزایای بیمه بیکاری هم در آن استفاده کرد ؟

سازمان به عنوان کارگزار می باشد


کاربر مهمان
1397/03/03 10:29
1
0
با سلام، بنده تا پایان اردیبهشت حق بیمه را پرداخت کرده ام و اعتبار دفترچه نیز تا پایان اردیبهشت ماه میباشد. با توجه به اینکه لیست بیمه آخر این ماه ارسال می شود، اداره بیمه دفترچه را برای این ماه تمدید نکرده و در پاسخ گفتند باید بعد از پرداخت فیش خرداد اقدام کنید. لطفا برای این مورد و موارد مشابه با بیمه هماهنگی بفرمایید. با تشکر
کاربر مهمان
1397/03/03 2:7
0
0
سلام ببخشید میخاستم بدونم نظام برای بیمه تکمیلی هم اقدامی کرده؟

خیر


کاربر مهمان
1397/03/02 18:18
0
0
سلام. ببخشید مهندسین شهرستانی چکار باید بکنند؟ معرفی نامه رو به بیمه تامین اجتماعی شهرستان خودمون باید ارائه بدیم یا اینکه باید بیایم مشهد حضوری به بیمه تامین اجتماعی مشهد ارائه کنیم؟

می توانید به بیمه تامین اجتماعی شهرستان محل سکونت خود مراجعه فرمایید


کاربر مهمان
1397/03/02 16:1
0
0
با سلام بی زحمت راهنمایی میکنید که معرفی نامه رو از کجا باید گرفت

در صورت پاسخ سازمان در خصوص تایید فرم تکمیل شده معرفی نامه برای شما از منو قسمت داشبور قابل دسترس می باشد


کاربر مهمان
1397/03/01 17:20
0
0
با سلام من قبلا معرفی نامه رو بدون مهرګرفتم اما الان نوشته تعداد رکورد صفرمیخواستم معرفی نامه با مهر وشماره ثبت شده رو بګیرم

نام و نام خانوادگی خود را اعلام فرمایید تا مجدد معرفی نامه برایتان فعال گردد


کاربر مهمان
1397/03/01 13:0
0
0
با سلام من وارد کارتابل شدم اما معرفی نامه نیومده با مهر و شماره هنوز

ممکن است معرفی نامه قدیم در مرورگر شما Cash شده باشد یک بار F5 را بزنید


کاربر مهمان
1397/03/01 12:56
0
0
با سلام من چند روزی است که در سامانه ثبت نام کردم ولی هیچ پاسخی از سازمان نرسیده و عملیات تکمیل شده نوشته ولی هیچ معرفی نامه ای ارائه نشده است

همکاران در واحد مربوطه در حال بررسی درخواستها می باشند که پاسخ طی روزهای آتی ارسال می گردد


کاربر مهمان
1397/03/01 11:16
0
0
با سلام. با اینکه 10 روزه فرم درخواست را فرستادم چرا هنوز معرفی نامه برام صادر نشده؟ دارای پروانه مهندسی (محاسبات و نظارت) هستم و بیمه 27% را انتخاب کردم. (در قسمت کارتل هیچ فرم تاییدی وجود ندارد)

معرفی نامه در روزهای آتی فعال می گردد


کاربر مهمان
1397/02/31 23:38
0
0
با سلام و سپاس از زحمات شما. گویا تاریخ درج شده در برگه های معرفی نامه میلادی است! این را بیمه می پذیرد؟

در برگه معرفی نامه تاریخ درج نمی گردد


کاربر مهمان
1397/02/31 20:42
0
0
سلام من معرفی نامه را بردم ولی قبول نکردن گفتند مهر و شماره ثبت باید داشته باشه

شما می توانید مجدد وارد کارتابل خود شوید و معرفی نامه که هم اکنون دارای مهر و شماره می باشد را دریافت نمایید


کاربر مهمان
1397/02/31 16:47
0
0
جهت استحضار برای سوالات دوستان ،بفرمایید که هزینه بیمه 27درصد برای همکارانی که بالای پنج سال سابقه دارند 310هزار تومان ماهیانه میشود

خیر.این مبلغ برای هر شخص با توجه به سنوات گذشته پرداختی بیمه متفاوت می باشد


کاربر مهمان
1397/02/31 16:44
0
0
سلام بنده 27درصد رامن انخاب کردم ،و اشتباها قبل از اینکه تاییدیه تامین اجتماعی را بار گذاری کنم در سامانه بیمه ، دکمه تایید را زدم ،و اشتباها ارسال شد به سازمان ،باید چکار کنم تا به حالت استند بای اولیه برگردد؟ایا حضوری تاییدیه را بیاورم؟

امکان ارائه حضوری معرفی نامه وجود ندارد.نام و نام خانوادگی خود را ارسال فرمایید


کاربر مهمان
1397/02/31 16:41
0
0
با سلام سازمان تامین اجتماعی ،خانمدبرادران متاسفانه دعوت نامه هارا قبول نکردن و گفتم شماره کارگاه ها مشکل داره .و گفت مشکل از طرف سازمان شماست نه ما...

با توجه به پیگیری صورت پذیرفته مشکلی در این زمینه وجود ندارد


کاربر مهمان
1397/02/30 17:15
0
0
سلام بنده پرینت معرفی نامه را به اداره تامین اجتماعی بردم ولی تامین اجتماعی آنرا قبول نکرد، تکلیف چیست؟ لطفاً راهنمایی بفرمایید

دلیل عدم قبولی معرفی نامه را توضیح دهید


کاربر مهمان
1397/02/30 14:22
0
0
با سلام. اینجانب در تاریخ 20ام فرم درخواست بیمه را تکمیل و ارسال کردم. ولی همچنان فرم معرفی به سازمان را دریافت نکردم. آیا مشکلی در این خصوص هست؟

در صورت پاسخ T می توانید معرفی نامه خود را از داخل کارتابل بر روی گزینه عملیات کلیک و نسبت به دریافت و چاپ اقدام فرمایید


کاربر مهمان
1397/02/30 13:59
0
0
لطفاً یک شماره تماس برای پاسخ به سوالات در رابطه با بیمه اعلام کنید تا برای یک پرسش ساده از طریق سایت منتظر پاسخ نمانیم

سوال خود را مطرح بفرمایید تا به آن پاسخ داده شود


کاربر مهمان
1397/02/29 21:8
0
0
با سلام بنده بالای 5 سال بیمه دارم با انتخاب 27% حدودا چقدر باید هرماه پرداخت کرد.اگه بشه یک جدولی در این زمینه تهیه بشود بسیار موثر در تصمیم گیری می باشد

این مبلغ به صورت کلی نمی باشد که از طریق جدول قابل اعلام باشد.مبلغ بیمه هر شخصی که بالای 5 سال سابقه بیمه داشته باشد بستگی به میانگین 3 سال پرداخت قبل ایشان برای بیمه می باشدکه توسط سازمان تامین اجتماعی محاسبه و به متقاضی اعلام می گردد


کاربر مهمان
1397/02/29 14:45
0
0
سلام سابقه بیمه 27درصدی برای تاسیس شرکت مشاور مناسب است؟ یا باید حتما بیمه شرکت مشاور رد شود؟ ممنون

ارسال بیمه 27 درصد از طرف سازمان که به عنوان کارگزاری می باشد به عنوان سابقه کار تخصصی لحاظ می گردد


کاربر مهمان
1397/02/29 9:14
0
0
سلام من از طریق دانشگاه غیر انتفاعی مشغول حق التدریس به صورت ساعتی هستم و استخدام نیستم و به ازای مقداری ساعت بیمه رد می شود ایا با ثبت نام بیمه 27 درصد مشکلی پیش نمی اید یا باید انصراف بدم از قبلی

خیر مشکلی ندارد


کاربر مهمان
1397/02/27 16:56
0
0
با سلام آیا کد کارگرانی به نظام مهندسی تعلق گرفت؟معرفی نامه چند روز بعد از تکمیل ثبت نام صادر میشود؟

کد کارگزاری تعلق گرفته شده است و از شنبه 29 اردیبهشت به ترتیب اولویت ارسال درخواستها پاسخ داده می شود


کاربر مهمان
1397/02/27 15:34
1
0
سلام ثبت نامم تکمیل شده .فرم معرفی رو از کجا باید بدم بگیرم؟

پس از تاید فرم معرفی نامه فعال شده و می توانید از از طریق سامانه دریافت نمایید


کاربر مهمان
1397/02/26 20:19
0
0
با سلام دکمه ثبت نام کار نمیکنه و بعد از وارد کردن مشخصات هرچی دکمه ثبت نام رو کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیفته لطفا مشکل رو برطرف بفرمایید

مشکلی در این زمینه وجود ندارد.مرورگر خود را تغییر دهید حتی الامکان از مرورگر google chrome استفاده نمایید


کاربر مهمان
1397/02/26 15:30
0
0
سلام برای اینکه حقوق بازنشستگی بالاتر بشود راهی وجود دارد که دو سال آخر رو از نظام با حقوق بیشتر حق بیمه پرداخت کرد . و اینکه اگر از جای دیگری هک بیمه رد شود تاثیری در زودتر بازنشست شدن وجود دارد یا خیر . ممنون

مبلغ حق بیمه توسط سازمان تامین اجتماعی مشخص می گردد.در خصوص سوال دوم در رابطه با بیمه همزمان این موضوع از تامین اجتماعی سوال گردد چون نیاز به برسی سوابق بیمه شما می باشد


کاربر مهمان
1397/02/26 14:53
1
0
با سلام تكميل فرم را انجام داده ام اما پيغام ثبت با موفقيت انجام شده نمايش داده نشده است بايد چكار كنم؟

در صورتیکه در قسمت کارتابل تکمیل فرم ثبت نام وجود ندارد به منزله این می باشد که فرم ارسال گردیده است


کاربر مهمان
1397/02/26 14:5
0
0
در سامانه قسمتی نوشته عتبار شما: 0 منظور از اعتبار ؟

مربوط به پرداخت مالی شما می باشد


کاربر مهمان
1397/02/26 10:45
0
1
با سلام، تاریخ اعتبار عضویت را از کجا میتوان فهمید؟

از طریق کارت عضویت و یا اگر دارای پروانه اشتغال می باشید همان تاریخ اعتبار پروانه اشتغال را درج نمایید


کاربر مهمان
1397/02/25 21:31
0
0
با سلام. هر کار میکنم در سامانه نمیشه ثبت نام کرد. سیستم مشکل داره؟

خیر مشکلی در سامانه وجود ندارد.


کاربر مهمان
1397/02/25 19:38
0
0
با سلام در حین ثبت و عدم کامل شدن ثبت نام به یکباره، ثبت نام تکمیل اعلام شد ، و امکان ویرایش وجود ندارد، راه حل چیست.

هم اکنون امکان ویرایش وجود ندارد.در صورت تغییر در اطلاعات ثبت شده می توانید با شماره 37015222 تماس حاصل فرمایید و موارد مورد نظر را اعلام تا در فرم شما اصلاح گردد


کاربر مهمان
1397/02/25 18:55
1
2
با سلام.مبلغ حق بیمه27درصدباپایه حقوق قانون کارو12سال سابقه بیمه چقدمیشه؟لطفا برای 12درصدهم بگین چقد میشه؟ فقط نگین که پس ازمراجعه به تامین اجتماعی محاسبه میشود.لطفا بپرسین وجواب بدهید لطفا

این مبلغ توسط سازمان تامین اجتماعی مشخص می گردد


کاربر مهمان
1397/02/25 14:41
0
0
سلام خسته نباشید بیمه 27درصد نظام چه مزیتی بر بیمه 26ذرصد خویش فرما دارد و سوال دوم اینکه سابقه کار مرتبط یا غیر مرتبط کجا و در بازنشستگی چه تاثیری دارد باتشکر

بیمه 26 درصد دیگر هم اکنون وجود ندارد و نرخ های بیمه 12،14،18 و 27 درصد شده است.سابقه کار مرتبط و یا غیر مرتبط در بازنشتگی تاثیری ندارد


کاربر مهمان
1397/02/25 13:29
0
1
باسلام-احتراما در تاریخ 23 اردیبهشت فرم مربوط به بیمه 27% را تکمیل و ارسال کردم اما هنوز در کارتابل خبری از نامه ی تامین اجتماعی نیست آیا مشکل سیستم وجود دارد و یا اینکه پروسه زمان بر می باشد. لطفا بفرمایید حدود زمان پاسخگویی سازمان چفدر می باشد؟

به دلیل عدم اختصاص کد کارگزاری بیمه به سازمان هنوز امکان درافت معرفی نامه از طرف سازمان وجود ندارد.به محض تخصیص کدکارگزاری معرفی نامه از طریق سامانه فعال می گردد


کاربر مهمان
1397/02/25 12:3
0
1
سلام و روز شما به خیر.اعضا بعد از ثبت نام و تکمیل فرم چگونه متوجه شوند که فرآیند ثبت نام ایشان بطور کامل انجام شده و فرم به دست سازمان رسیده است؟ با عنایت به اینکه بعلت عدم تخصیص کدگارگزاری هنوز خبری هم از معرفی نامه ها نیست!

پس از تکمیل فرم در صورت ثبت پیغام " ثبت با موفقیت صورت پذیرفت" نمایش داده می شود در این صورت اطلاعات به سازمان ارسال می گردد.


کاربر مهمان
1397/02/25 9:59
0
0
با سلام و تشکر تا خردادماه بیمه اختیاری رو تمدید کرده‌ام؛ امکان انتقال یک ماه باقیمانده به این طرح هست؟

بلی


کاربر مهمان
1397/02/25 7:42
0
0
با سلام بنده ثبت نام کردم ولی معرفی نامه دریافت نکردم. راهنمایی بفرمایید.

به دلیل عدم اختصاص کد کارگزاری بیمه به سازمان هنوز امکان درافت معرفی نامه از طرف سازمان وجود ندارد.به محض تخصیص کدکارگزاری معرفی نامه از طریق سامانه فعال می گردد


کاربر مهمان
1397/02/25 4:10
0
0
با سلام ، من با مدرک کارشناسی عمران عضو سازمان هستم و در حال حاضر پروانه اشتغال نظام کاردانی من فعال هست آیا با داشتن پروانه اشتغال نظارت کاردانی میتونم پوشش بیمه 27 درصد را انتخاب کنم ؟ ممنون

خیر


کاربر مهمان
1397/02/24 20:37
0
0
باسلام آیادر طرح 27درصد باتوجه به اینکه سازمان ماهیانه لیست بیمه ارسال می کند این امکان وجود دارد تاحق بیمه 3یا6یا12ماه رو یکجا پرداخت کرد؟؟ بدلیل تمدید اعتبار دفترچه درمان عرض می کنم.

اعتبار دفترچه بیمه برای شما یکساله صادر می گردد


کاربر مهمان
1397/02/24 12:58
0
0
با سلام، آیا بعد از مدتی امکان تغییر نوع بیمه وجود دارد،مثلا از 12 به 27؟ همچنین با توجه به اینکه من از پوشش بیمه مشاغل آزاد استفاده میکنم باید ابتدا از قبلی انصراف بدم یا نیازی نیست؟

بلی. خیر نیازی برای انصراف نمی باشد


کاربر مهمان
1397/02/24 11:15
0
1
با سلام ، من دو روز هستش که فرم رو تکمیل میکنم اما با اینکه اعتبار عضویت دارم پیام میده که اعتبارم تموم شده. باید چیکار کنم؟

تاریخ عضویت را به صورت صحیح وارد نمایید.مشکلی در این خصوص وجود ندارد


کاربر مهمان
1397/02/24 9:58
0
0
با سلام. ۳ روزه فرم پر کردم هنوز معرفی نامه صادر نشده و قسمت گردش کار هم در قسمت منو دیگه نیس. چطوری باید معرفی نامه رو بگیریم.

صدور معرفی نامه به دلیل عدم اختصاص کد کارگزاری بیمه , هنوز قابل دریافت نمی باشد.


کاربر مهمان
1397/02/24 9:34
0
0
این معرفی نامه رو بجز سامانه از کجا میشه دریافت کرد

معرفی نامه فقط از طریق سامانه قابل دریافت می باشد


کاربر مهمان
1397/02/23 16:11
0
0
بنده دو روزه فرم رو ارسال کردم اما هیچ پاسخی نگرفتم ، با توجه به اینکه نوشته اید تا 26 ام باید لیست ها پرداخت و رد بشه ، چکار باید کرد؟

به دلیل عدم اختصاص کد کارگزاری بیمه به سازمان هنوز امکان درافت معرفی نامه از طرف سازمان وجود ندارد.به محض تخصیص کدکارگزاری معرفی نامه از طریق سامانه فعال می گردد


پاسخ ها
کاربر مهمان
1397/02/24 20:25
24 ام نیز گذشت و هنوز هیچ خبری نیست !

کاربر مهمان
1397/02/23 11:59
0
0
باسلام آيا بايد مراحل انجام تست پزشكي و ازمايشات رو مانند مشاغل ازاد براي اين بيمه هم انجام داد

بلی


کاربر مهمان
1397/02/23 11:41
0
0
سلام. بنده بیمه خویش فرما از روی پروانه کسب دارم و حدود 7 سال میشه. اگر بخوام ببینم با این نوع بیمه مبلغ پایینتر میشه یا بالاتر و از این طریق ثبت نام کنم، نیاز به انصراف از بیمه فعلی هست یا خیر؟ چون اگر بخوام از این بیمه فعلی انصراف بدم و بعدا متوجه بشم نرخ فرقی نداره، ثبت نام دوباره خیلی درد سر داره!... به عبارت دیگه مشخص شدن نرخ بیمه نظام مهندسی،قبل از انصراف از بیمه فعلی امکان پذیره؟.

نظام مهندسی نرخ بیمه متقاوتی از دیگر بیمه ها ندارد و طبق نرخ مصوب و اعلام شده سازمان تامین اجتماعی عمل می نماید.در صورت داشتن پروانه اشتغال و انتخاب پوشش بیمه 27 درصد سازمان به عنوان کارگذار بوده و لیست بیمه از طریق این سازمان ارسال می گردد. در صورت انتخاب بیمه 12،14و 18 درصد همانند شرایطی که در متن اطلاعیه ذکر گردیده است شامل می شوید.


کاربر مهمان
1397/02/23 7:37
0
0
با سلام. بعد از ثبت فرم چقدر طول میکشه معرفی نامه صادر بشه؟

معرفی نامه این دسته از اعضای محترم که در سامانه ثبت نام نموده اند 24 اردیبهشت فعال می گردد


کاربر مهمان
1397/02/23 7:31
0
0
با سلام انتخاب تعداد روزهای هر ماه قابل تغییر است؟ یا باید هر ماه کانل محاسبه شود

ماه به صورت کامل محاسبه می گردد


کاربر مهمان
1397/02/22 19:18
0
1
با سلام لطفا در صورت امکان مبلغ هر بیمه ( با توجه به درصد) را برای سابقه های مختلف طی جدولی از بیمه استعلام و اعلام نمایید تا انتخاب مناسب تری داشته باشیم

مبلغ بستگی به سوابق بیمه شما دارد.که مبلغ مربوطه پس از ارائه معرفی نامه از طرف سازمان به اداره کل تامین اجتماعی مشخص می گردد. اگر زیر 5 سال سابقه بیمه داشته باشید تنها دو مبلغ حداکثر و حداقل بیمه را دارد که می توانید انتخاب نمایید و اگر بالای 5 سال سابقه بیمه داشته باشید بر اساس سنوات گذشته حق بیمه شما محاسبه می گردد


کاربر مهمان
1397/02/22 16:5
0
1
با سلام براي انجام بيمه حتما بايد پروانه اشتغال داشت يا فقط عضويت در نظام مهندسي كفايت ميكند؟

برای استفاده از پوشش بیمه 27 درصد داشتن پروانه اشتغال الزامی می باشد


کاربر مهمان
1397/02/22 12:58
0
0
با سلام. آیا در هر مرحله ای از ثبت نام امکان انصراف هست؟(بعد از مشخص شدن مبلغ و یا انصراف بدلیل اشتغال در کارگاهی دیگر)

بله. هر زمان که مبلغ واریز نگردد به عنوان انصراف می باشد


کاربر مهمان
1397/02/22 11:58
0
0
آیا اگر قبلا بیمه رد شده باشد مثلا از شرکت دیگری بیمه رد شده باشد آیا باز هم امکان بیمه شدن وجود دارد؟

بله - بیمه از آن شرکت قطع شده و از طرف سازمان ارسال می گردد( لیست بیمه از طرف سازمان منوط به انتخب بیمه 27 درصد می باشد)


کاربر مهمان
1397/02/22 11:8
0
0
سلام. مبلغ حق بیمه 27 درصد با پایه حقوق قانون کار چقدر میشه

مبلغ بستگی به سوابق بیمه شما دارد.که مبلغ مربوطه پس از ارائه معرفی نامه از طرف سازمان به اداره کل تامین اجتماعی مشخص می گردد


کاربر مهمان
1397/02/22 8:57
0
0
سلام ثبت نام بیمه برای کلیه شهرهای خراسان رضوی است یا مختص مشهد است؟

برای کلیه شهرها در استان خراسان رضوی می باشد و اعضای محترم پس از ثبت نام در سامانه و دریافت معرفی نامه می بایست به اداره تامین اجتماعی شهر خود مراجعه نمایند


کاربر مهمان
1397/02/22 8:48
0
0
از دوستانی که اطلاع دارن خواهش میکنم مبالغ حق بیمه ی ماهانه رو بگن ببینیم چقد قراره پیاده شیم

مبلغ بستگی به سوابق بیمه شما دارد.که مبلغ مربوطه پس از ارائه معرفی نامه از طرف سازمان به اداره کل تامین اجتماعی مشخص می گردد


کاربر مهمان
1397/02/22 2:0
0
0
این بیمه سابقه کار مرتبط حساب میشه؟ قسمت نام کارگاه بیمه کننده چی ثبت میشه؟

بله سابقه کار مرتبط محاسبه می گردد.سازمان نظام مهندسی استان به عنوان کارگذار می باشد


کاربر مهمان
1397/02/22 0:27
0
0
سلام؛بنده دارای پروانه اشتغال هستم چناچه بخواهم شرکت گریددار تاسیس کنم نیاز به سه سال سابقه بیمه می باشد.ایا این بیمه مورد قبول سازمان برنامه و بودجه برای تاسیس شرکت گریددار می باشد؟ باتشکر

در صورت انتخاب پوشش بیمه 27 درصد امکان پذیر می باشد


کاربر مهمان
1397/02/21 21:29
0
0
باعرض سلام می خواستم بدونم 27درصد دقیقا چه مزیتی بر سایر درصد ها داره؟ در 27درصد دفترچه بیمه به همه اعضای خانواده بدون پرداخت وجه اضافی تعلق می گیرد؟

بیمه شدگان با نرخ بیمه معادل ۲۷درصد شامل کلیه تعهدات بلند مدت سازمان تامين اجتماعي شامل بازنشستگي، ازكار افتادگي و فوت و درمان(دفترچه درمان) براي خود و افراد تحت تكفل خواهند بود بيمه صاحبان حرف و مشاغل ازاد با سه نرخ: ١٢درصد شامل بازنشستگي و فوت بعد از بازنشستگي ١٤درصد شامل بازنشستگي و فوت قبل و بعد از بازنشستگي ١٨درصد شامل بازنشستگي، ازكارافتادگي و فوت قبل و بعد از بازنشستگي ميباشند و در صورت درخواست بيمه شده جهت استفاده از خدمات درماني (دفترچه درمان) لازم است علاوه بر پرداخت حق بيمه براي هريك از افراد تحت تكفل سرانه درمان نيز پرداخت نمايند


کاربر مهمان
1397/02/21 20:12
0
0
با سلام بیمه با چه عنوانی ثبت خواهد شد. (مثلا نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی ؟)و این که جزو سوابق حرفه ای محاسبه میشود یا خیر؟

سازمان نظام مهندسی ساختمان به عنوان کارگذار می باشدو در صورت انتخاب بیمه 27 درصد سابقه کار مرتبط لحاظ می گردد


کاربر مهمان
1397/02/21 10:52
0
0
با سلام مبلغ حق بیمه ها برای هر کدوم از حالات بالا چقدر؟

این مبلغ توسط سازمان بیمه تامین اجتماعی در هنگام مراجعه مشخص می گردد.اگر زیر 5 سال سابقه داشته باشید دارای دو نرخ بیمه حداقل و حداکثر می باشد اما اگر بیش از 5 سال سابقه بیمه دارید بر اساس میانگین سالهای قبل محاسبه می گردد


کاربر مهمان
1397/02/21 9:39
0
1
با سلام خواهشمند است نسبت به مبلغ حق بیمه و همچنین مبلغ هر دفترچه درمانی و مزیت این نوع بیمه نسبت به بیمه حرف و مشاغل آزاد توضیحاتی بدهید با تشکر

مبلغ بستگی به سوابق بیمه شما دارد.که مبلغ مربوطه پس از ارائه معرفی نامه از طرف سازمان به اداره کل تامین اجتماعی مشخص می گردد


کاربر مهمان
1397/02/21 9:37
0
0
سلام برای بیمه شدن در این طرح همانند بیمه مشاغل آزاد باید چند روز جهت معاینات پزشکی به بیمارستان مراجعه کنیم یا همانند بیمه اجباری بدون طی این مراحل بیمه می شویم

بله .معاینات پزشکی برای این نوع بیمه لازم است


کاربر مهمان
1397/02/21 9:35
0
0
سلام در صورت ثبت نام در بیمه مهندسین حق بیمه کمتری از بیمه حرف و مشاغل آزاد باید پرداخت کنیم یا مبلغش بیشتری

این مبلغ توسط سازمان بیمه تامین اجتماعی مشخص می گردد


کاربر مهمان
1397/02/21 8:56
0
1
با سلام. سامانه ثبت نام با خطاهای بسیاری همراه هست از جمله اینکه من بیمه 12 درصدی رو انتخاب میکنم اما بعد ثبت کردن با خطای داشتن پروانه اشتغال برای بیمه 27 درصدی مواجه میشم... لطفا بررسی کنید با تشکر از عزیزانی که موجب برقراری این طرح عالی شدند.

این مشکل تا 23 اردیبهشت برطرف می گردد


کاربر مهمان
1397/02/21 6:57
0
0
سلام و خسته نباشيد ، ايا اين نوع بيمه سابقه كار حساب ميشه يا خير ؟؟

در صورت انتخاب بیمه 27 درصد سابقه کار مرتبط لحاظ می گردد


کاربر مهمان
1397/02/20 23:6
0
0
سلام برای افراد شهرستانی امکان مراجعه به بیمه تامین اجتماعی شهرستان نیست؟ درضمن سازمان برنامه ای جهت بیمه تکمیلی ندارد؟ باتشکر

برای کلیه شهرها در استان خراسان رضوی می باشد و اعضای محترم پس از ثبت نام در سامانه و دریافت معرفی نامه می بایست به اداره تامین اجتماعی شهر خود مراجعه نمایند


کاربر مهمان
1397/02/20 19:20
0
0
با سلام. نام کاربری رو فراموش کردم.برای دریافت نام کاربری چه باید کرد؟ با سپاس

امکان جدید به سامانه افزوده می گردد و شما می توانید از 23 اردیبهشت دسترسی به نام کاربری خود داشته باشید( از قسمت فراموشی رمز عبور ) اقدام فرمایید


کاربر مهمان
1397/02/20 18:36
1
0
باسلام میخواستم بپرسم اگر در آزمون ورود به حرفه پذیرفته شده باشیم ولی هنوز پروانه صادر نشده باشه بیمه نوع 27درصد رو نمیتونیم ثبتنام کنیم؟ و اگر نوع بیمه رو مثلا18درصد انتخاب کرد بعد از گرفتن پروانه امکان تغییر وجود دارد؟ ممنون

یکی از شروط اصلی بیمه 27 درصد داشتن پروانه اشتغال می باشد.تغییر نوع بیمه در هر مقطع زمانی امکانپذیر می باشد و محدودیتی در این خصوص وجود ندارد


نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: