صفحه اصلي > سایت > اطلاعیه ها 
 


  چاپ        ارسال به دوست

مجمع عمومی فوق العاده (نوبت دوم)

اطلاعیه

مجمع عمومی فوق العاده (نوبت دوم)

به استناد بند (ج) ماده (9) قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان همچنین بند (ت) ماده (57) و بند (13) ماده (73) آیین نامه اجرایی مصوب 1375 :

مجمع عمومی فوق العاده نوبت دوم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان رضوی با دستور کار ذیل در روز چهارشنبه مورخ 15/ 12/ 97 ساعت  17 در محل سالن همایش دانشکده علوم دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می گردد. از اعضای محترم سازمان تقاضا دارد در این مجمع حضور به هم رسانند.

 

دستور جلسه :

-          بررسی و تصویب عملکرد هیئت مدیره و تراز سالیانه سازمان منتهی به پایان اسفند ماه سال 1396

 دریافت گزارش بازرسان قانونی در مورد عملکرد هیئت مدیره و تراز منتهی به اسفند 96

 

براساس ماده 2 فصل دوم از بند ذ ماده 116 آیین نامه اجرای قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان و شیوه نامه نحوه تشکیل و اداره مجامع عمومی، اخذ حق عضویت از اعضای محترم در زمان برگزاری مجمع عمومی مجاز نمی باشد، لذا از کلیه اعضای محترم که قصد شرکت در مجمع عمومی فوق العاده نوبت دوم چهارشنبه مورخ 15/ 12/ 97 را دارند تقاضا می گردد با مراجعه به سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی نسبت به پرداخت حق عضویت اقدام فرمایید.

 

مطابق تبصره  1 ماده 52 آئین نامه هر عضو حقیقی سازمان استان می تواند حداکثر از دو عضو دیگر برای حضور در مجمع و دادن رای وکالت بگیرند . وکالت نامه باید در دفتر اسناد رسمی یا حداقل بیست و چهار ساعت قبل از برگزاری مجمع ، در سازمان استان تنظیم و امضا شده باشد ، وکالت نامه اعم از اینکه در دفتر اسناد رسمی یا سازمان استان تنظیم شده باشد ، باید در دبیرخانه سازمان استان ثبت شده باشد . اعضائی که حق رای خود را تفویض می کنند باید کارت عضویت معتبر خود را برای حضور در مجمع ضمیمه وکالت نامه کنند و حق رای خود را تفویض می کنند باید کارت عضویت معتبر خود را برای حضور در مجمع ضمیمه وکالت نامه کنند و نمی توانند جداگانه در مجمع و رای گیری شرکت نمایند ، متن وکالت نامه ای که باید توسط عضو اعطا شود فقط برای همان مجمع اعتبار دارد ، رعایت موارد زیر برای اعتبار وکالت نامه الزامی است  :

الف – اعتبار عضویت وکیل و موکل در زمان تنظیم و اعطای وکالت و نیز روز برگزاری مجمع .

ب – وکالت حضور در مجمع و اعمال رای باید به صورت مطلق ، تام الاختیار و بلاعزل اعطاء شود و هرگونه ادعای بعدی موکل مبنی بر مقید و محدود بودن وکالت یا عزل وکیل ، قابل قبول نبوده و درج هرگونه قید و شرط در این خصوص به منزله عدم اعطای وکالت نامه به وکیل است .

پ – وکالت نامه باید شامل نوبت مجمع و روز برگزاری آن باشد در غیر اینصورت وکالت صادره فاقد اعتبار است .

ت – وکالت نامه حضور در مجمع در صورت اعلام تنفس در جلسه یا جلسات بعد که ادامه همان مجمع بوده به شرطی دارای اعتبار است که در متن وکالت نامه ذکر شده باشد .

ث – هیئت مدیره مسئول احراز صحت و ثبت وکالت نامه های موضوع این ماده که در سازمان استان تنظیم و ثبت می گردد بوده ، چگونگی اجرای صحیح و دقیق آن را به عهده دارد .

 


١٦:٠١ - دوشنبه ١ بهمن ١٣٩٧    /    عدد : ١٦٥٠    /    تعداد نمایش : ١٢٢٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: