صفحه اصلي > سایت > اطلاعیه ها 
 


  چاپ        ارسال به دوست

راه اندازی کارتابل الکترونیکی مهندسین در سامانه ساجام

 

کاربرد فناوری اطلاعات و ارتباطات، فی نفسه امری مهم در هر ارگانی است، اما گذاشتن رایانه روی میز کارمندان یا داشتن اتوماسیون اداری و وب سایت به شکل های معمول این بروکراسی اداری را به سازمانی الکترونیک تبدیل نمی کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان، مهندس شرکا رئیس سازمان امروز پانزدهم آبان ماه ۹۷ از راه اندازی کارتابل الکترونیکی مهندسین در سامانه ساجام خبر داد.

مهندس شرکا تشریح کرد: این سامانه فواید بسیاری را از جمله کاهش هزینه های سازمان در بلند مدت، صرفه جویی در وقت و انرژی اعضا، کاهش آلودگی شهر و هوا به دلیل کاهش ترافیک و عدم نیاز به حضور فیزیکی، کاهش فساد اداری، ارائه خدمات پرسرعت به اعضا و همسو سازی سرمایه گذاری با نیازهای مهندسان را دنبال می کند.

وی ادامه داد: مهندسان با راه اندازی کارتابل الکترونیکی قادر خواهند بود گزارش عملکرد، ثبت درخواست های تمدید عضویت، تمدید پروانه اشتغال، ارتقای پایه، صدور پروانه، معرفی مهندسین به مالک را در مرحله اول و اقدامات بیشتری را در مراحل بعدی ثبت و پیگیری نمایند.

لازم به ذکر است اعضای جهت دسترسی و ورود به کارتابل الکترونیکی خود می توانند از طریق نام کاربری و رمز عبوری که در هنگام ثبت اثر انگشت از طریق پیام کوتاه ارسال گردیده است اقدام نمایند.

بر پایه این خبر كارتابل مهندسين،  از طريق sajam.nezammohandesi.ir قابل دسترس مي باشد.

 


٠٧:١٠ - شنبه ١٩ آبان ١٣٩٧    /    عدد : ١٥٦١    /    تعداد نمایش : ١٧٨٨٢


کاربر مهمان
1397/09/28 22:27
1
0
با سلام با نام کاربری و رمز عبور که در هنگام انگشت نگاری دریافت شده وارد نمی شود و دکمه رمز عبور را فراموش کرده ام نیز غیر فعال است. لطفا راهنمایی کنید.

با شماره 37015222 تماس حاصل فرمایید


کاربر مهمان
1397/09/06 7:37
0
0
باسلام ، هنگام ثبت اثر انگشت نام کاربری دریافت نکردم، روش دریافت نام کاربری و رمز عبور چگونه می باشد؟

وارد کارتابل مهندس از طریق سامانه ساجام شده و بر روی دکمه رمز را فراموش کرده ام کلیک نمایید


کاربر مهمان
1397/08/24 7:46
4
8
خواهشمند است جهت ارائه گزارش های نظارت ساختمان به صورت غیرحضوری نیز راهکاری درنظر گرفته شود تا گزراش تخلفات ساختمانی در کمترین زمان ممکن به سازمان اطلاع رسانی شود.
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: