صفحه اصلي > سایت > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید رئیس و اعضای هیأت رئیسه سازمان از بزرگترین بیمارستان بیماران سرطانی شمال شرق کشور

 

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی روز سه شنبه به اتفاق اعضای هیأت رئیسه سازمان از بیمارستان ۱۹۸ تختخوابی تازه تأسیس «عباس ناظران» در منطقه قاسم آباد مشهد بازدید کردند

 

 


به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی، مهندس محمد حسین شرکاء و همراهان در جلسه ای که با حضور مهندس مستشاری رئیس هیأت مدیره و مهندس‌افراسیابی مدیرعامل انجمن خیریه حمایت از بیماران سرطانی مشهد، دکترموسوی تقی آبادی نائب‌رئیس‌سازمان و دکتر نوبری دبیر سازمان نظام مهندسی ساختمان تشکیل شد، از تلاش های این انجمن در ساخت بنایی ارزشمند با پشتوانه مردمی و مهندسی قدردانی نمود.

 

بر پایه این خبر، در این جلسه مهندس شرکاء گفت: بنای این بیمارستان برپایه اندیشه و خرد مهندسی ساختمان و با رعایت اصول فنی و تخصصی و به همت بانیان‌خیراندیش آن در حوزه درمان و سلامت مردم برای بیماران سرطانی ساخته شده که جای قدردانی و تشکر دارد و باید با افتخار دست مریزاد بگوییم.

 

در ادامه، مدیرعامل انجمن خیریه بیماران سرطانی مشهد گزارشی از روند ساخت بیمارستان ۱۹۸ تختخوابی عباس ناظران را تشریح کرد و افزود: این بیمارستان در زمینی به مساحت ۱۸هزار و ۵۰۰مربع و با زیربنای ۲۹ هزار متر مربع در پنج طبقه شامل بخش های کودکان، زنان و مردان ساخته شده که دارای شش اتاق عمل و اورژانس است و بالغ بر ۱۱۰میلیارد تومان توسط مردم خیر اندیش هزینه شده است.

 

رئیس هیئت مدیره انجمن خیریه بیماران سرطانی مشهد هم در این جلسه گفت: بیمارستان ناظران تکمیل کننده مرکز رادیو تراپی و انکولوژی رضا (ع) وابسته به انجمن بیماران سرطانی است.

 

مهندس مستشاری ادامه داد: این مرکز دارای تجهیزات پیشرفته پزشکی از جمله پنج دستگاه شتاب دهنده بوده که روزانه به طور متوسط ۹۰۰ تا ۱۱۰۰بیمار مشکوک به سرطان جهت تشخیص و درمان تحت معالجه قرار می گیرند.

 

در پایان رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان و همراهان از بخش های بستری، اتاق های عمل و تأسیسات مکانیکی بیمارستان بازدید نمودند.

 

#روابط_عمومی_سازمان_نظام_مهندسی_ساختمان_خراسان_رضوی 

 

 


١٩:٠٠ - دوشنبه ١٢ آبان ١٣٩٩    /    عدد : ٢١٦٦    /    تعداد نمایش : ٧٩٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: