صفحه اصلي > سایت > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

الزام مهندسین به ارائه بیمه نامه مسئولیت

به اطلاع می رساند؛ مطابق شیوه نامه تبصره ۲ ماده ۲۴  از تاریخ ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ کلیه مهندسین عضو سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی که به ایشان از سوی سازمان پروانه نوسازی جهت طراحی، محاسبه یا نظارت ارجاع می شود موظفند پس از قبول مسئولیت پروانه ارجاعی، همراه با مدارک مورد نیاز برای ثبت موضوع کار در سامانه ساجام و دریافت مهر سبز؛ بیمه نامه معتبر خودرا نیز ضمیمه نمایند. بدیهی است ثبت پرونده و دریافت مهر سبز بدون ارائه بیمه نامه معتبر حداقل ۱۰ ساله مسئولیت مدنی حرفه‌ای مهندسین طراح، محاسب و ناظر امکان پذیر نمی باشد.

با توجه به هماهنگی های انجام شده و تفاهم بین سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان رضوی و شرکت های بیمه؛ شرایط بیمه نامه های مسئولیت مهندسین به گونه ای تنظیم و فراهم شده است تا نهایت حمایت از مهندسین عضو سازمان توسط شرکت های بیمه در هنگام بروز حادثه جهت جبران خسارت صورت پذیرد.

در این راستا بزودی شرکت های بیمه ای معتبر جهت صدور بیمه نامه مسئولیت مدنی حرفه ای مهندسین که شرایط پیشنهادی سازمان را پذیرفته اند در سایت سازمان معرفی و مکانیزم صدور بیمه نامه ها نیز به اطلاع خواهد رسید.١٥:٢٥ - شنبه ١٢ مرداد ١٣٩٨    /    عدد : ١٧٧٩    /    تعداد نمایش : ٥٢٩٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: