صفحه اصلي > سایت > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

بيش از800 نفر طي دو روز كاري جهت آزادسازي حق الزحمه به بانك معرفي شدند

در گفتگو با مدیر مالی سازمان اعلام شد:

بیش از 800 نفر طی دو روز کاری جهت آزادسازی حق الزحمه به بانک معرفی شدند

 

در پی اعلام خبر آزادسازی ۳۰ درصد از مبلغ حق الزحمه مهندسین ناظر، که بر اساس ماده ۲۴ شیوه نامه ماده ۳۳ در حساب ایشان نزد بانک مسکن مسدود گردیده بود و پیگیری های اعضای سازمان در خصوص زمان و نحوه دریافت مبلغ فوق الذکر، مسعود شهرکی مدیر مالی سازمان گفت: با توجه به رایزنی صورت گرفته توسط مهندس محمدحسین شرکا رئیس و مهندس رضا بشیر خزانه دار سازمان با مدیران ارشد بانک مسکن و مکاتبات فی مابین در خصوص آزاد سازی، جهت تسهیل و تسریع اقدام فوق قبل از ابلاغ مصوبه، بصورت گروهی و آنی برای 9364 نفر از اعضای سازمان از سوی سرپرستی بانک مذکور به سازمان ارایه طریق گردد.

بر اساس دستور اکید رییس سازمان در اولین روز کاری ایشان، مبنی بر ایجاد شرایط و زمینه های آزاد سازی 30 درصد مسدودی حق الزحمه مهندسین اقدام گردد.

به گزارش روابط عمومی سازمان، مدیر مالی سازمان افزود: این درخواست بررسی و از سوی حراست بانک مسکن اعلام گردید با توجه به مشکلات برخی از حسابها نظیر مسدود بودن به دلایل قضایی، شورای انتظامی و ... این اقدام به لحاظ حقوقی بصورت گروهی امکان پذیر نخواهد بود.

مسعود شهرکی ادامه داد؛ پس از مصوب شدن این اقدام از سوی هیات مدیره، رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان با توجه به پیش زمینه قبلی در این خصوص، دستور در اولویت قرار گرفتن موضوع آزادسازی حق الزحمه ها و معرفی افراد به صورت انفرادی به بانک را به امور مالی ابلاغ و با توجه به رایزنی و هماهنگی های انجام شده با مدیران ارشد بانک مسکن، از سوی سازمان و بانک افرادی جهت انجام اختصاصی امور تعیین شدند.

برپایه این خبر مسعود شهرکی اعلام داشت: با تلاش پرسنل امور مالی طی ۲ روز کاری گذشته بیش از ۸۰۰ نفر به بانک معرفی و اقدامات در بانک جهت آزادسازی به حساب های اعلام شده از سوی ایشان، انجام پذیرفت.

وی متعهد شد این روند تا پایان اعلام ۹۳۶۴ نفر به شدت و با جدیت انجام پذیرد.


١٤:١٣ - دوشنبه ١٤ آبان ١٣٩٧    /    عدد : ١٥٥٩    /    تعداد نمایش : ٨١١


کاربر مهمان
1397/09/01 13:41
0
0
سلام. ازاد سازی 30 درصد چه زمانی به پایان می رسد؟ هنوز این مبلغ تو حساب من بلوکه هست. با تشکر
کاربر مهمان
1397/08/21 13:7
0
1
سلام ، 30 دردصد حق الزحمه خیلی ها هنوز آزاد نشده است. لطفا اعلام کنید کی آزاد میشه؟ و اگر حضوری مراجعه کنیم سریعتر ازاد میشود؟

روزانه 400 حساب از طرف بانک آزادسازی صورت می پذیرد و نیازی به مراجعه حضوری نمی باشد


کاربر مهمان
1397/08/15 11:46
0
2
یعنی برای آزاد سازی بایستی به سازمان مراجعه و معرفی نامه به بانک بگیریم ؟

خیر . نیازی به مراجعه نمی باشد


کاربر مهمان
1397/08/15 10:43
0
2
یک سوال یعنی باید حضوراً به واحد مالی سازمان مراجعه نموده ونامه آزاد سازی 30 درصد بلوکه شده را دریافت وسپس به بانک مسکن مراجعه نماییم؟

خیر


نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: