صفحه اصلي > سایت > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

رونمایی از نرم افزار موبایل سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی

صبح 16 مهرماه 97 مهندس حسین کامران دیسفانی رئیس سازمان، از نرم افزار موبایل سازمان نظام مهندسی ساختمان استان رونمایی کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان، در این مراسم که آقایان مهندس بهلول نایب رییس و مهندس بشیر خزانه دار سازمان نیز حضور داشتند، مهندس مهردوست معاونت پذیرش، آموزش و پژوهش سازمان از لزوم استفاده از تکنولوژی های بروز دنیا جهت تسهیل در امورات سازمانی بالاخص حوزه آموزش مطالبی عنوان و نرم افزار موجود را یکی از کاربردی ترین نرم افزار های موجود در زمینه اطلاع رسانی و ثبت نام دوره های آموزشی شامل دوره های ارتقا پایه، جوش، ورود به حرفه، آموزش مجازی و سایر همایش ها و سمینارها دانست.

وی از دیگر امکانات نرم افزار در این حوزه را تسریع در دسترسی به مقررات ملی ساختمان و همچنین ثبت نام در بازدیدهای علمی اعلام کرد.

مهندس مهردوست با اشاره به تلاش همه جانبه مسئولین سازمان در پیگیری امورات نرم افزاری خواستار حمایت در خصوص ارتقاء و راه اندازی دیگر فازهای نرم افزار شد.

در ادامه جلسه مهندس طالبیان مدیر واحد فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان هدف از طراحي اپليكيشن نرم افزار موبایل را ارتقا و بهبود خدمات در جهت افزايش رضايتمندي اعضای سازمان و هدف اصلی آن را اطلاع رسانی در حوزه های  آموزش، فنی ، رفاهی و خبری، كاهش مراجعه اعضا به سازمان و تسريع در فرآيند ثبت نام دوره های آموزشی و همچنين كاهش هزينه ها اعلام کرد.

مهندس طالبیان با اشاره به این موضوع که در مرحله اول یکی از پرکاربردترین قسمتهای نرم افزار موبایل سازمان مربوط به حوزه آموزش می باشد رویکرد سازمان را در سال هاي اخير بهره گيري از خدمات نوين فناوری اطلاعات و طراحي و راه اندازي سامانه های نرم افزاری ، ارائه خدمات به اعضای و دستگاههای مرتبط با سازمان و خروج از مرحله سنتي به مكانيزه دانست.

بر پایه این خبر چنین نرم افزار موبایلی با اینگونه طیف خدمات به صورت الكترونيكي بصورت اولین بار در بین نظامات استان ایجاد شده است.

سازمان نظام مهندسی ساختمان استان  با تعداد بالغ بر 37 هزار نفر عضو  دومین سازمان نظام مهندسی از نظر تعداد اعضا می باشد که امید است با تداوم روند ايجاد شده در توسعه خدمات الکترونیکی رضايت حداكثري اعضا فراهم شود.

گفتني است جهت دریافت و بهره مندي از اين اپليكيشن می توان از طريق گوشي تلفن همراه خود به سايت سازمان ، منوی خدمات الکترونیکی مراجعه و نسبت به نصب اين برنامه اقدام نمایید.

 


 


١٤:٠٨ - دوشنبه ١٦ مهر ١٣٩٧    /    عدد : ١٥٢٤    /    تعداد نمایش : ٩١١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: