صفحه اصلي > سایت > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

ديدار رياست سازمان از دفتر منطقه اي شرق مشهد


صبح دوازدهم مهر ماه ۹۷ مهندس كامران ديسفاني رييس سازمان، در ادامه ديدارهاي خود از دفاتر فني سازمان نظام مهندسي ساختمان از دفتر منطقه اي شرق مربوط به مناطق 6،5،4،3 و 7 شهرداري مشهد مقدس بازديد كرد.

به گزارش روابط عمومي سازمان در اين جلسه مهندس كامران در خصوص تبيين شيوه عملياتي اين دفتر با مهندس طاهريان مسئول نظارت بر حسن انجام خدمات مهندسي اين نواحي گفت و گو و اهداف پيش رو را شرح  داد.

در اين ديدار كه در حضور مهندس فرامرز ذوقي مرنديز معاونت فني و تشكل هاي حرفه اي و كارشناسان فني صورت پذيرفت، رييس سازمان مهم ترين هدف تشكيل اين دفاتر را در سطح شهر بازگشت دوباره بر انجام محوله از سوي قانون نظام مهندسي و كنترل ساختمان، جلوگيري از عدم اتلاف وقت مراجعان به ويژه مهندسين، افزايش بازديدهاي ميداني به منظور نظارت بر حسن انجام كار خدمات مهندسي، جلوگيري از فعاليت افراد فاقد صلاحيت و .... دانست.

در ادامه وي نقطه نظرات كارشناسان و كمبودهاي موجود را بررسي و در خصوص رفع موانع تا حصول نتيجه دستور پيگيري هاي لازم صادر نمود

يادآور مي شود اين دفاتر در راستاي اجراي وظايف مندرج در ماده15 قانون نظام مهندسي و كنترل ساختمان و وظايف و مسئوليت هاي مطرح هيأت مديره در ماده 73 آيين نامه اجرايي قانون  تشكيل گرديده است.

 

 


١١:٤٢ - شنبه ١٤ مهر ١٣٩٧    /    عدد : ١٥٢٠    /    تعداد نمایش : ٤٢٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: