صفحه اصلي > سایت > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه طرح نقطه نظرات سازندگان مناطق با ریاست سازمان

 

جلسه طرح نقطه نظرات سازندگان مناطق با حضور ریاست و برخی از اعضای هیات مدیره سازمان، یکشنبه ۲۰ اسفند ماه ۹۶ در سالن اجتماعات سازمان برگزار شد‌.

به گزارش روابط عمومی سازمان، در این دیدار دو ساعته برخی از مهندسان و سازندگان از مشکلات و چالش‌های پیش‌روی ساخت ابراز نارضایتی نمودند.

آنان مهمترین معضل پیش روی سازندگان را در حال حاضر نحوه اجرایی شدن قرارداد جدید مجریان و همچنین تعرفه تامین اجتماعی اعلام نمودند.

بر پایه این خبر مهندس کامران ریاست سازمان از سازندگان خواست تا ضمن حفظ آرامش در صورت وجود مشکل از طرق قانونی سعی در تصحیح روند موجود داشته باشند.

وی گفت با رایزنی‌های که از طرف ایشان با اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی در خصوص موارد مطروحه صورت خواهد گرفت، بررسی های لازم انجام و با نظر مساعد در حد امکان ضمن رعایت مقررات اقدام خواهد شد.

مهندس کامران یادآور شد مسئله مربوط به تامین اجتماعی به حوزه سازمان نظام مهندسی ساختمان مرتبط نبوده و سازندگان این مورد را باید از طرق قانونی خود پیگیری نمایند.


١٥:٢٠ - يکشنبه ٢٠ اسفند ١٣٩٦    /    عدد : ١٢٧٧    /    تعداد نمایش : ٩٠٩


کاربر مهمان
1396/12/27 8:20
0
1
از نگاه جدید و رویکرد منطقی سازمان در مورد بحث اجرا متشکریم
کاربر مهمان
1396/12/20 17:47
0
1
قوانين جديد در خصوص قرارداد مابين مالك و مجرى از مدتها قبل ميبايست اعمال ميشد تا جلوى خيلى از تخلفات گرفته ميشد. به عقب برنگرديد دوباره.
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: