صفحه اصلي > سایت > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

گزارش خبری

جلسه هم‌اندیشی رفع نیازهای مطالعاتی و تحقیقاتی اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان رضوی برگزار شد

در حاشیه افتتاح بیست‌و‌سومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان (معماری و عمران) صنایع گرمایشی و سرمایشی مشهد، جلسه هم‌اندیشی رفع نیازهای مطالعاتی و تحقیقاتی اداره کل راه و  شهرسازی استان خراسان رضوی در قالب ارتقا و توسعه فعالیت‌های دفتر منطقه‌ای شمال‌شرق مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی برگزار شد.

این جلسه با حضور دکتر محمدمهدی حیدری سرپرست مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی، مهندس یوسف‌زاده مدیرکل راه و شهرسازی خراسان رضوی، مهندس بشیر رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی و جمعی از همکاران دفتر شمال‌شرق مرکز، اداره کل راه و شهرسازی و سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی در محل اداره کل راه و شهرسازی استان برگزار شد.

در این نشست نیازهای تحقیقات کاربردی پیش‌رو اداره کل راه و شهرسازی و سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی به‌ویژه در راستای تبلور هرچه‌بیشتر نهضت ملی زمین و مسکن در پهنه استان طرح شد و راه‌کارهای کوتاه مدت، میان‌ مدت و بلندمدت مورد ارزیابی و تدقیق قرار گرفت.

دکتر حیدری ضمن تبیین فعالیت‌های متنوع علمی و پژوهشی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی و تجارب علمی کسب‌شده، خواهان تعامل مضاعف با مراکز تحقیقاتی و دانشگاهی استان در راستای دست‌یابی به هم‌افزایی درجهت تسریع تحقیقات کاربردی در پهنه استان خراسان رضوی و استان‌های همجوار شد و حضور تعدادی از کارشناسان این مرکز در محل پروژه‌های موردنظر در قالب یک اقدام آنی را اعلام نمود.
وی همچنین خواستار حمایت همه‌جانبه مدیرکل راه و شهرسازی و رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان از توسعه فعالیت‌های ارزشمند دفتر منطقه‌ای شمال‌شرق مرکز  به‌عنوان یک اقدام میان‌ و بلند مدت در جهت رفع نیازهای پژوهشی ادارات کل استان شد و از تمامی حمایت‌های صورت‌پذیرفته تاکنون، تقدیر نمود.

 


١٢:٣٩ - شنبه ٢٨ خرداد ١٤٠١    /    عدد : ٣٠٢٣    /    تعداد نمایش : ٤٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: