صفحه اصلي > سایت > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

دیدار دبیر کنفرانس ملی برق ایران با نایب رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان

 دبیر بیست و ششمین کنفرانس ملی مهندسی برق ایران در دیدار با نایب رئیس اول سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گفت: دانشگاه صنعتی سجاد مشهد میزبان کنفرانس است و تاکنون ۱۰۱۵ مقاله علمی و تحقیقی با گرایش های مهندسی قدرت، الکترونیک، مخابرات، کنترل، مهندسی پزشکی، کامپیوتر و صنعت و اقتصاد برق به دبیرخانه کنفرانس رسیده است.

 به گزارش روابط عمومی سازمان، دکتر خلیل مافی نژاد افزود: این کنفرانس با حضور هزار نفر از اندیشمندان، محققان، پژوهشگران، اساتید، مهندسان، صاحب نظران، دانشجویان رشته های برق، الکترونیک، قدرت، مخابرات، کامپیوتر، مهندسی پزشکی و صنعتگران برق، ۱۸ اردیبهشت‌ ماه سال ۱۳۹۷ برگزار خواهد شد.

 به گفته دکتر مافی نژاد، حدود ۱۵۰۰ داور مقالات علمی دریافتی را بررسی و از بین مقالات واصل  ۷۰۰ مقاله برای کنفرانس پذیرش خواهد شد.

 مهندس فریدون بهلول نائب رئیس اول سازمان نظام مهندسی ساختمان استان، در این دیدار آمادگی سازمان را برای پیشبرد برنامه های کنفرانس ملی مهندسی برق ایران اعلام و خواستار مبحث درسی در واحدهای دانشگاهی با عنوان حقوق مهندسی و گزارش نویسی فنی ساختمان برای دانشجویان رشته های مهندسی شد.

در ادامه جلسه مهندس محمدرضا مهردوست معاون پذیرش و آموزش سازمان نظام مهندسی ساختمان استان هم آمادگی سازمان را در برگزاری دوره های آموزشی رشته های مهندسی برای اعضای سازمان و استفاده از فضاهای آموزشی دانشگاه صنعتی سجاد به صورت مشترک اعلام کرد.

 برپایه این خبر، در این دیدار دکتر محمد مولوی دبیر علمی کنفرانس و استاد دانشگاه صنعتی سجاد و مهندس محمدرضا محمدیان کارشناس و پژوهشگر مسائل حقوق مهندسی نیز حضور داشتند.

 


٠٩:٥٠ - چهارشنبه ٢٥ بهمن ١٣٩٦    /    عدد : ١٢٥٥    /    تعداد نمایش : ٨٢٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: