صفحه اصلي > سایت > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

سمینار حقوق مهندسی و اهمیت گزارش نویسی برگزار شد

مهندس بهلول نایب رئیس اول سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گفت: ساختمان سرمایه ملی است و آنچه که مهندسین بنا می کنند، خانه ای امن و مقاوم با تکنولوژی نوین صنعت ساختمان می باشد.

به گزارش روابط عمومی ساختمان مهندس فریدون بهلول روز دوشنبه بیست و سوم بهمن ماه جاری در سمینار حقوق مهندسی و اهمیت گزارش نویسی که در هتل پردیسان برگزار شد، افزود: استان خراسان رضوی رتبه اول اشتغال را در میان دیگر حرفه ها در بخش ساختمان دارد، به روایتی حدود ۷۰۰ حرفه مرتبط با ساخت و ساز است.

وی تصریح کرد: سالانه به طور متوسط ۴ میلیون مترمربع ساخت و ساز به ارزش ۴ هزار میلیارد تومان انجام می شود، که بیشتر از بودجه برخی از وزارتخانه هاست.

وی اظهار داشت:در قبال هر آنچه که می سازیم مسیولیم، دقت کنیم که در مقابل ساخت و سازها، مهندسین طراح، ناظر و مجری همه مسئول اند و در این راه باید ضمن استفاده از مصالح ساختمانی مرغوب و دارای استاندارد از اشخاص مورد صلاحیت در احداث بناها استفاده کنیم و قوانین ضوابط و مقررات ملی ساختمان را سرلوحه کارمان قرار دهیم و دانش و تجربیات مان را بروز کرده، از دوره‌های آموزشی بهره کافی را ببریم، تا خانه‌ای امن بسازیم و در اختیار هم وطنانمان قرار داده تا آسوده خاطر از آن استفاده کنند.

آقای مهندس بهلول در پایان سخنانش گفت: گزارش نویسی و آشنایی با حقوق مهندسی برای افزایش دانش مهندسین بسیار مفید و آموزنده است، این مهم با استفاده از مدرسان ارزشمندی چون دکتر محمدیان مدرس این دوره موثرتر خواهد بود.


 


١٧:٥٤ - دوشنبه ٢٣ بهمن ١٣٩٦    /    عدد : ١٢٥١    /    تعداد نمایش : ٧٦٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: